Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
6

Яценюк сказал когда ЧФ покинет Украину

Werwоlf | 10.04.2009 20:26
по мнению нардепа, "продление срока пребывания ЧФ РФ на территории Украины не стоит на повестке дня". "Пребывание ЧФ РФ на территории Украины после 2017 года не стоит сегодня в повестке дня. Еще не начинались переговоры, и не было ни одной ноты протеста по этому вопросу", – сказал он.
Коментарі
Werwоlf   | 10.04.2009 20:37
"Не стоит на повестке дня" – що під цим розуміє наш перспективний політик?
Чи тільки те, що ще зарано це обговорювати, зважаючи на те що дві кадкнції президента (на які мітить Арсеній) саме припадають на на 2017рік? Чи, можливо, мається на думці згодом домовитися про продовження цього терміну, за власний зиск від цього? Чи ще щось?
Невже "наших" політиків нічому не навчіть остання газова віна? З Росієї всі справи повинні бути залагоджені заздалегідь – після 2017 ніякого ЧФ РФ в Україні, без усіляких "не на часі".
Росія повинна весь строк (до 2017) чути меседжі про неможливисть продовження терміну договору. Тільки так вона (Росія) усвідомить (за 8 років) неможливість подальшого бащування.
Олена Олійник   | 10.04.2009 21:09
Бі-Бі-Сі – "баба бабі сказала". Варто було б дивитись або принаймні слухати ефір, а не читати чиїсь інтерпретовані передруки. Він сказав, що присутність до 2017 гарантована договором, а виведення у 2017 – записано у Конституції України. І процитував положення Конституції про те, що в Україні не може бути жодної іноземної військової присутності, підкресливши при цьому, що для ЧФ РФ зроблено виняток лише до 2017 року.
Werwоlf   | 10.04.2009 21:22
Олена Олійник:
Справді?
[URL=http://www.frontzmin.org/ns.jsp?locale=uk_UA&an=173]Ініціатива Арсенія Яценюка
Фронт Змін
[/URL]
От прям з його сайту
sane   | 10.04.2009 23:42
Прям от души отлегло. А что б было, если бы Яценюк не сказал то, что и без него записано и все знают? Страшно подумать!
Werwоlf   | 11.04.2009 00:00
sane:
Так це ж добре, що вам полегшало.
Мені більш цікаво що вінт мав на увазі під "Не стоит на повестке дня", а не те що він сказав загальновідоме.
Никита   | 11.04.2009 02:04
Werwоlf:
"Пребывание ЧФ РФ на территории Украины после 2017 года не стоит сегодня в повестке дня" – мав на увазі, що продовжено не буде.
Werwоlf   | 11.04.2009 10:39
Никита:
Werwоlf:
"Пребывание ЧФ РФ на территории Украины после 2017 года не стоит сегодня в повестке дня" – мав на увазі, що продовжено не буде.
І де це видно, що продовження не буде, якщо не зважати на конституційну норму? Вибачаюся, але нашу конституцію вже кілька разів кроїли за політичною доцільністью, і немає впевненості, що не зроблять цього знову. Як раз наваки
Werwоlf   | 11.04.2009 10:39
Никита:
Werwоlf:
"Пребывание ЧФ РФ на территории Украины после 2017 года не стоит сегодня в повестке дня" – мав на увазі, що продовжено не буде.
І де це видно, що продовження не буде, якщо не зважати на конституційну норму? Вибачаюся, але нашу конституцію вже кілька разів кроїли за політичною доцільністью, і немає впевненості, що не зроблять цього знову. Як раз наваки
Werwоlf   | 11.04.2009 10:39
Никита:
Werwоlf:
"Пребывание ЧФ РФ на территории Украины после 2017 года не стоит сегодня в повестке дня" – мав на увазі, що продовжено не буде.
І де це видно, що продовження не буде, якщо не зважати на конституційну норму? Вибачаюся, але нашу конституцію вже кілька разів кроїли за політичною доцільністью, і немає впевненості, що не зроблять цього знову. Як раз наваки