Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Луценко прикинувся шлангом. І повторює долю Цушка

Коперник | 31.03.2009 17:50

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
8

Якщо руйнівна кадрова політика має місце тільки в Дніпропетровській області, то Міністерству необхідно терміново позбавитися від керівника УВС. Якщо це стиль роботи міністерства, який має місце і в інших регіонах, то від такого міністра повинен позбавитися парламент.

Міністерство внутрішніх справ підтверджує масові ротації керівного складу міліції Дніпропетровської області. Про це свідчить відповідь Міністра на депутатське звернення Святослава Олійника і Юрія Трегубова, повідомляє прес-служба депутата.

Міністра не бентежить факт "добровільного" звільнення або переїзду в Миколаївську область ключових професіоналів Дніпропетровської обласної міліції. У своєму листі, що пояснює дії Науменко, він стверджує, що при розгляді кожної кандидатури враховується отриманий досвід роботи і конкретний внесок в боротьбу зі злочинністю, а також особисті і професійні навички.

Святослав Олійник так прокоментував відповідь міністра: "Мене неприємно здивував той факт, що міністр внутрішніх справ спокійно констатує масові кадрові чистки в УВС, масовий переїзд міліціонерів між областями, а також масовий вихід на пенсію. Подібна ситуація яскраво характеризується відомим прислів'ям: "Не рий яму іншому, сам в неї потрапиш" – заявив депутат. Він упевнений, що такі різкі кадрові зміни завжди негативно відбиваються на роботі міліції, дестабілізують ситуацію в регіоні і безумовно негативно впливають на забезпечення безпеки громадян.

"Свого часу внаслідок масових кадрових чисток я ініціював звіт Цушка у Верховній Раді, – сказав Олійник. – Упевнений, що незалежно від партійної приналежності, Міністр повинен відповідати за подібні руйнівні дії всередині відомства. Якщо заохочувана міністром дестабілізація роботи міліції є наслідком його нездатності керувати відомством, то тоді необхідно заслуховувати міністра внутрішніх справ на пленарному засіданні парламенту і за результатами вирішити про доцільність займання ним своєї посади".

"Якщо руйнівна кадрова політика має місце тільки в Дніпропетровській області, то Міністерству необхідно терміново позбавитися від керівника УВС. Якщо це стиль роботи міністерства, який має місце і в інших регіонах, то від такого міністра повинен позбавитися парламент" – упевнений депутат.

Олійник також повідомив, що подібне нехлюйське ставлення з боку коаліційного міністра до думки народних депутатів, що відповідають за юридичну діяльність в парламенті, вже привело до повного згортання юридичної підтримки Юрія Луценка в його численних проблемах.

Як раніше повідомлялося, 16 березня народні депутати Святослав Олійник і Юрій Трегубов звернулися до міністра внутрішніх справ з вимогою негайного звільнення начальника УМВС в Дніпропетровській області Анатолія Науменка у зв'язку з масовими кадровими чистками в обласній міліції. Депутати також заявляли, що готові заслухати звіт міністра у Верховній Раді з цього питання.

Нагадаємо також, що в 2007 році парламент кілька разів викликав для звіту міністра МВС Василя Цушка з аналогічних питань.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua