Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Всеукраїнський телеміст "Рік молоді в Україні – це жарт?"

Лебедь Михайло | 27.03.2009 20:27

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
9

1 квітня о 14:30 в конференц-залі інформаційного порталу "Обозреватель" відбудеться Всеукраїнський телеміст щодо таких питань як виконання передвиборчих обіцянок перед молоддю, виконання Указу Президента "Про рік молоді в Україні", та стан молоді в регіонах.

Всеукраїнський телеміст ''Рік молоді в Україні – це жарт?''
1 квітня о 14:30 в конференц-залі інформаційного порталу "Обозреватель" (http://video.oboz.ua/, вул. Панаса Мирного, 17) відбудеться Всеукраїнський телеміст щодо таких питань як виконання передвиборчих обіцянок перед молоддю, виконання Указу Президента "Про рік молоді в Україні", та стан молоді в регіонах. Телеміст в он-лайн режимі об'єднає Круглі столи за участю молодих людей у Харкові, Львові, Миколаєві, Севастополі, Чернігові, Дніпропетровську, Хмельницьку, Рівне, Луганську, Кіровограді, Житомирі, Одесі, Полтаві, Вінниці та Києві.

До участі у телемості запрошені міністри Юрій Павленко та Іван Вакарчук, народні депутати Леся Оробець, Олесь Доній, Тарас Стецьків, Арсеній Яценюк, Андрій Шевченко, Євген Суслов, Володимир Ар'єв, Андрій Парубій та Микола Катеринчук, а також голови всеукраїнських припартійних молодіжних організацій.

По завершенню телемосту очікується підписання резолюцій, які будуть надіслані до національних та регіональних органів державної влади.

Захід організовано організаціями-учасниками громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!"

ДОВІДКА:

"МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" – всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради. До складу "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 9 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об'єднання органів студентського самоврядування. Додаткову інформацію шукайте також на http://mvarta.org.ua

За додатковою інформацією звертайтесь також до

Назара Тодолі,

помічника прес-секретаря Національного комітету

+380681217741


Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua