Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Українська Громада за обмеження розповсюдження і продажу слабоалкогольних напоїв


8
Рейтинг
8


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
5

Українська Громада звертається до Голови Верховної Ради України, Комітету з питань податкової та митної політики ВРУ і народних депутатів України із проханням підтримати прийняття в цілому законопроекту N1171 щодо обмеження споживання і продажу слабоалкогольних напоїв, який був прийнятий у першому читанні Верховною Радою України 5 березня ц.р.

Українська Громада за обмеження розповсюдження і продажу слабоалкогольних напоїв
"Прийняття цього законопроекту позитивно вплине на зниження споживання алкогольних напоїв. Законопроект справедливо забороняє продаж та споживання слабоалкогольних напоїв та пива у громадських місцях, прирівнюючи їх до алкогольних напоїв", – зазначає Голова Української Громади Ігор Шевченко.

Українська Громада переконана, що цей законопроект, у разі прийняття та набуття чинності, сприятиме покращенню фізичного, морального і духовного здоров'я громадян України, особливо молодого покоління. А також зменшить обсяги продажу та споживання слабоалкогольних напоїв, особливо пива, які останнім часом значно зросли внаслідок агресивної рекламної політики виробників та розповсюджувачів відповідної продукції.

Українська Громада сподівається, що вже найближчим часом Верховна Рада України прийме в другому читанні та в цілому законопроект N1171 щодо обмеження споживання і продажу слабоалкогольних напоїв, тим самим демонструючи турботу про здоров'я громадян України та свою небайдужість до майбутнього молодого покоління.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua