Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/49c209ed151f7/

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ЖКГ

Солом'янський _БЮТ | 19.03.2009 11:01

Солом'янка вітає працівників ЖКГ

В День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування, ми можемо подякувати всі, хто надає нам неоцінені комунальні послуги, без яких ми сьогодні не усвідомлюємо цивілізованого життя. Це вода, тепло, електроенергія, чистота вулиць і дворів, озеленення територій тощо. І за всім цим стоїть праця багатьох відданих своїй справі людей.

До цього дня, голова Солом'янської районної в м. Києві ради Соломенцев Олександр Олександрович привітав працівників житлово-комунального господарства, ВСП "Грушківський" з їхнім професійним святом і у подарунок вони отримали блокноти, кружки, ручки із символікою БЮТ. Напередодні свята Олександр Соломенцев надав допомогу ВСП "Грушківський" в забезпеченні канцтоварами.

Хочеться вірити, що держава сприятиме створенню належних умов для людей, праця яких щодня потрібна в кожному будинку. Нехай їм завжди вистачатиме професійної майстерності й досвіду для вирішення питань з поліпшення якості життя та підвищення рівня обслуговування населення, з підтримки в належному порядку житлового фонду й комунальних об'єктів.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua