Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ЗМІ   цілеспрямована подача інформаціїї   розкол України

Так яку правду несуть ці гіпотетично "українські ЗМІ"?


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

В залежності від проплаченості одні й ті ж події подаються зовсім в протилежних змістових напрямках. Що й робиться "українськими ЗМІ". Розкол України навпіл – це робота власників ЗМІ.

Читаю заголовок: "Гриценко "впіймав" провідні ЗМІ, які вимагають гроші за джинсу".

Хто ж такий Гриценко?

Анатолій Степанович Гриценко – Голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони.

Що ж воно виходить? Якщо Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони не може донести до свого народу потрібну інформацію... то якими інформаційними помиями годують цей народ? В залежності від проплаченості можна одні й ті ж події подавати зовсім в протилежних змістових напрямках. Що й робиться десятки років в Україні. Схід України отримує одну інформаційну обробку, Центр і Захід України – іншу. На одні й тіж речі в суспільстві формуюся різні погляди, що приводять до народного жорстко конфліктного протистояння, яке ми й спостерігаємо. Українські ЗМІ на догоду злочинним привладним кланам розколюють Україну навпіл, а ті професійно ловлять свою поживу і добряче проплачують ось ці "українські ЗМІ". Я вже не раз звертав увагу на те, що серед володарів ЗМІ в Україні та серед володарів її багатств в реальності практично немає українців.

Хто дозволяє проводити таку інформаційну політику в Україні? Коли нинішні цинічні володарі ЗМІ, і ті, на кого вони цілеспрямовано працюють, будуть нести жорстоку відповідальність за їх грязні маніпуляції та пограбування народу України?

Коли СБУ виявить організаторів, координаторів та виконавців цих дій? Кому належить Україна? Українському народу, чи...?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua