Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Дніпровський юридичний вісник   Святослав Олійник   Портновим А.В.   Пилипенком В.П.

БЮТ просить Ющенка звільнити Наливайченка (документи)

Виталий | 16.03.2009 11:19

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
6

До парламенту внесено проект постанови "Про Звернення Верховної Ради України до Президента України з приводу звільнення В.НАЛИВАЙЧЕНКА з посади голови Служби безпеки України".
Про це УНІАН повідомив один з авторів проекту постанови Святослав ОЛІЙНИК (БЮТ).


БЮТ просить Ющенка звільнити Наливайченка (документи)
До парламенту внесено проект постанови "Про Звернення Верховної Ради України до Президента України з приводу звільнення В.НАЛИВАЙЧЕНКА з посади голови Служби безпеки України".

Про це УНІАН повідомив один з авторів проекту постанови Святослав ОЛІЙНИК (БЮТ).

Крім нього, авторами проекту також є Андрій ПОРТНОВ, Володимир ПИЛИПЕНКО, Валерій ПИСАРЕНКО.

У проекті постанови міститься звернення до Президента України з пропозицією внести на розгляд парламенту подання на звільнення Валентина НАЛИВАЙЧЕНКА з посади голови СБУ "у зв'язку з численними фактами порушення вимог чинного законодавства та зловживанням наданими".

С.ОЛІЙНИК наголосив, що рішення коаліції і фракції БЮТ про підтримку кандидатури В.НАЛИВАЙЧЕНКА під час голосування у ВР "є помилковим".

За його словами, "діяльність В.НАЛИВАЙЧЕНКА ми вже бачили як в.о.керівника СБУ, і тоді СБУ не захищала державні інтереси".

"Пан НАЛИВАЙЧЕНКО показав себе як непрофесіонал", – заявив С.ОЛІЙНИК.

На його переконання, "вірити, що він діятиме відповідно до Конституції України та законодавства України, не можна".

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 6 березня, Верховна Рада України за поданням Президента призначила В.НАЛИВАЙЧЕНКА головою СБУ. За ухвалення відповідної постанови проголосувало 230 народних депутатів із 438, зареєстрованих у сесійній залі, зокрема, 149 депутатів від фракції БЮТ, 61 – від фракції "Наша Україна – Народна самооборона" та 20 – від фракції Блоку Литвина.

Проект

вноситься народними

депутатами України

Портновим А.В.

Олійником С.В.

Пилипенком В.П.

Писаренком В.В.

ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про Звернення Верховної Ради України до Президента України з приводу звільнення Наливайченка В.О. з посади Голови Служби безпеки України

У зв'язку з численними фактами порушення вимог чинного законодавства та зловживанням наданими повноваженнями

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

1.Звернутися до Президента України з пропозицією звільнити Наливайченка Валентина Олександровича з посади Голови Служби безпеки України.

2.Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

Голова Верховної Ради

України

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Постанови Верховної Ради України

Про звернення Верховної Ради України до Президента України з приводу звільнення Наливайченка В.О. з посади Голови Служби безпеки України

У зв'язку з брутальними порушеннями чинного законодавства співробітниками Служби безпеки України під керівництвом Наливайченко В.О., зловживанням останнім наданими повноваженнями та використанням їх в інтересах приватних осіб, на сьогоднішній день цей державний правоохоронний орган спеціального призначення фактично дискредитовано.

Вчинені Наливайченком В.О. порушення чинного законодавства при обійманні ним посади виконуючого обов'язки Голови Служби безпеки України є неприпустимими і такими, що підлягають негайному усуненню.

Основною метою прийняття Постанови є припинення грубих порушень законодавства, що мають місце в діяльності СБУ і обумовлені діями Наливайченко В.О.

Виходячи з викладеного, вносимо Постанову, якою пропонуємо рекомендувати Президенту України звільнити Наливайченка Валентина Олександровича з посади Голови Служби безпеки України.

Народний депутат України Андрій Портнов

Народний депутат України Святослав Олійник

Народний депутат України Володимир Пилипенко

Народний депутат України Валерій Писаренко

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua