Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Комунист

малиновский | 20.02.2009 20:35

-20
Рейтинг
-20


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
20

Б О Й О В А Л И С Т І В К А!!!

Б О Й О В А Л И С Т І В К А!!!

Дивлячись на діяльність Компартії у Верховній Раді України та під час організації протестних заходів трудящих складається враження, що ця колись потужна політична сила в даний час є "жалкою примарою могутньої та непереможної партії робітників та селян".

Що сталось з комуністами? Невже комуністична ідеологія віджила себе, невже КПУ пора на звалище історії?

Ні! Причиною краху КПУ є бездарна та "комерційна" діяльність її лідерів!

Хіба не П.Симоненко та його діти роз'їжджають на дорогих іномарках та харчуються продуктами, про які трудовий люд чув лише по телебаченню!

Хіба не Л.Грач разом з олігархами з "Росукренерго" поставив свої бізнес-інтереси вище партійних та руйнує сформовану десятиліттями історії політичну силу трудящих та селян в угоду олігархам Партії регіонів.

Та й саме ЦК КПУ зараз уособлює собою "трухлявих" пеньків, які бояться втратити депутатське крісло, яке дає їм право харчуватись в депутатській їдальні.

Як бачимо причина розвалу та втрати сили Компартії лежить на поверхні!

Рядовим комуністам необхідно негайно згуртуватись та вжити рішучих кроків, спрямованих на чистку верхівки КПУ, оскільки остання втратила зв'язок з низами партії та діє за замовленням та вказівкою то В.Януковича, а якщо заплатить більше, то Ю.Тимошенко.

Українським комуністам потрібні партійні чистки в дусі Й.Сталіна, який би "по законам революційного часу" розібрався з цією партійно-олігархічною номенклатурою.

Звертаємось до Вас! Рядові комуністи, які зібрались в Києві, щоб висловити протест діям олігархічної влади.

Давайте почнемо з себе та викинемо з Партії т.зв. "псевдолідерів": підстаркуватого Казанову – Петра Миколайовича, Кримського Хана – Леоніда Івановича та кабінетного Писклю – Адама Івановича!

Комітет по захисту єдності компартії України.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua