Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Які методи усунення політичних противників Ви знаєте?


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
7

У політичній боротьбі немає правил гри, честі, совісті та моралі...

Які методи усунення політичних противників Ви знаєте?

Скоріше всього Ви назвете: найняти вбивцю, отруїти. От і все, більше навряд чи пригадаєте... А я доповню тему. Для усунення з дороги політичних опонентів є ще декотрі досить оригінальні методи. Це... довести політичного противника до інфаркту, інсульту, нервового зриву, що в кінцевому рахунку призведе до смерті. Все – ворог помер, його крісло вільне.

Ось свіжий приклад: 1982 року високопосадові працівники КДБ за спекуляції коштовностями та валютою заарештували дочку Брежнєва – Галину. Це так тиснули на Генсека, доводили його до нервового зриву, інфаркту, щоб звільнити крісло для свого шефа – Ю.В.Андропова. План спрацював – Генсеком став колишній шеф КДБ. Часи настали жахливі. Серед білого дня Вас могли зупинити люди в цивільному й, показавши посвідчення КДБ, поцікавитись: "Чому це Ви в робочий час гуляєте містом?". Так само могли в кінотеатрі припинити показ кінофільму й, за тією ж схемою перевірити глядачів. Прикладів можна навести безліч.

На міжнародній арені теж не обійшлось без скандалів: розкрутили гонку озброєнь, розмістили у Східній Європі ядерні ракети, збили південнокорейський пасажирський "Боїнг", що мало не призвело до серйозного збройного конфлікту. На щастя, Андропов виявився невиліковно хворим й скоро жах припинився.

Є ще один спосіб прискорити смерть політичного конкурента: накачувати конячими дозами спиртного, знаючи що спиртне йому протипоказане. А якщо об'єднати ці два методи – успіх гарантовано!

До чого я веду? А до того, що підступна Капітельман-Григян (Тимошенко) так й робить! Не упускає жодної можливості покритикувати Президента, зробити йому підлість, виставити на посміховисько й цим прискорити смерть "нікчеми".

Після відвідання зруйнованого вибухом будинку летіли в одному літаку із Євпаторії. Пізніше Юля призналась: "Випили дві пляшки коньяку. З нас трьох я була найтверезішою!" Прекрасно ж знала, що спиртне неабияк руйнує перенасичений діоксином організм Президента! (!)

(До речі про вибух житлового будинку 24.12.2008р. в Євпаторії. Доктор вибухотехніки Володимир Захматов дослідив зруйнований будинок й заявив, що вибух газу не міг викликати таких руйнувань. Уцілілі люди не чули запаху газу, посуд та меблі в підвалі не постраждали. Епіцентр вибуху невідомої вибухівки еквівалентом 25-30 кг. тротилового еквіваленту стався у одній із квартир другого поверху. Та це так, інформація для роздумів нам та розслідування СБУ.)

Як би у кризовій ситуації розумна людина на посаді Прем'єр-міністра поступила? Ясна річ, викликала б відомих економістів й розпитала як із розрухи, кризи, депресії виводили свої держави Ленін, Гітлер, як вийшли США та повоєнна Німеччина, як Чілі вивів із кризи Піночет. Розумний Прем'єр взяв би із тих програм найкраще й провів кардинальні реформи.

А які реформи проводяться у нас? А ніяких! Ця досить цікава пані... обіцяє "лохторату" добробут та процвітання й тим часом... підвищує ціни, податки, акцизи, тарифи, штрафи. Розпродає власність України та по усьому світі кредити набирає. Для модернізації економіки? А от і ні – на соціальні витрати! Охочих давати кредити з часом меншає. (А Ви б позичили гроші людині, знаючи що та їх проп'є-проїсть?)

У всьому світі, щоб зайняти керівну посаду потрібно здати екзамен, довести свою професійність. Якими ж такими непересічними талантами володіє наша Прем'єр-міністр? Може вона закінчила Гарвардський, Кембриджський, чи Оксфордський університет? А от і ні – ця хитра, підступна відьма колись порнокасетами торгувала й у відеосалоні копійчину у "перебудові часи" збивала... Ось тоді то її й колишній Прем'єр-міністр Лазаренко (сьогоднішній в'язень) й підібрав... Чим же вона причарувала колишнього Прем'єра? Врода, хитрість, вміння маніпулювати людьми. От і все.

Чому я вважаю пані Юлю відьмою? А тому, що їй притаманні усі риси одержимості дияволом: фантастична енергійність, диявольська хитрість, підступність, лицемірство, уміння брехати, маніпулювати людьми та фактами, плести інтриги. Для неї головне: абсолютна влада як у тій казці про рибака та золоту рибку. Непереборне бажання стати владичицею морською, щоб навіть золота рибка була у неї на побігеньках!

Як вона насолоджується своєю красою та владою! Як насолоджується умінням гратися натовпом та оточенням! Яка самозакоханість та відчуття безкарності! Стільки у нас розумних, освічених людей, така велика держава а ніхто з нею нічого вдіяти не може! Усіх кинула під ноги й безкарно топче, топче, топче.

Прорахунки звалює на своїх противників. Навіщо ж то? А щоб Ющенко швидше помер й тоді вона без виборів-перевиборів швидко й цілком законно займе посаду Президента України!

Хитра відьма прекрасно розуміє – вона невразлива! Немає сили яка б завадила їй досягнути політичного олімпу!

Для відставки уряду у Парламенті не набереться потрібної кількості голосів. Чому? А купила потрібну кількість парламентарів тому що... Для дострокових перевиборів Верховної Зради немає грошей. Для імпічменту бездіяльного Президента немає чітко виписаної процедури. От й доведеться українцям терпіти до чергових виборів, котрі відбудуться у січні 2010 року – в день коли мине 5 річний термін Ющенка. Скоріше всього буде ще другий тур виборів... Новий Президент вибраний із сьогоднішньої замусоленої політичної колоди в кращому випадку вступить у свої права десь в березні 2010 року. Це, якщо до того часу ще діючий Президент не помре від серцевого нападу...

Ось, вчіть, шановні, "матчасть":

Стаття 5. Голова Ради національної безпеки і оборони України

Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.

У разі дострокового припинення повноважень Президента України відповідно до статей 108, 109, 110 і 111 Конституції України виконання обов'язків Голови Ради національної безпеки і оборони України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Прем'єр-міністра України.

Якщо, Ющенко помре, тоді Юля автоматично стає Верховним Головнокомандуючим України, вводить надзвичайний стан, розпускає Верховну Зраду, підминає під себе Прокуратуру, Суд, СБУ, МВС й наводить "залізний порядок"! Мріяли про "Сильну руку"? Буде вам, шановні, омріяний диктатор із косою! Ще наплачетесь. Режим Кучми ще будете згадувати як рай земний та дякувати Кравчуку, що ядерну зброю Росії передав...

Настає час, коли кредити нам перестануть надавати. Економіка зупиниться. Безробіття сягне захмарних висот. І на вершині нашого політичного олімпу сонцелика пані Юля у білому одязі праведниці гнівно бичує ворогів та обіцяє злиденним українцям добробут та процвітання... О, дуже "веселі" часи, любі друзі, наступають...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua