Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4978477696c4c/

Середній бал для отримання студентами стипендій ніхто не збільшував

Андрій | 22.01.2009 12:16

Щодо рівня стипендії

Середній бал для отримання студентами стипендій ніхто не збільшував
У деяких вищих навчальних закладах України відмовляються виплачувати студентам стипендії при середньому балі 4.0, що є безумовним порушенням прав студентів. Адже середній бал для отримання мінімальної стипендії не змінився і становить 4.00 – 4.99 за п'ятибальною або 7.00 – 9.99 за дванадцятибальною шкалою оцінювання. Про це повідомив сьогодні, 21 січня, Перший заступник Керівника Секретаріату Українського молодіжного форуму Андрій Черних.

За його словами, така ситуація спостерігається в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди, Київському національному університеті культури і мистецтв, Волинському національному університеті імені Лесі Українки. Студентам, які мають середній бал 4.0 відмовляються виплачувати стипендію. Враховуючи зазначену проблему, вже підготовлені депутатські звернення на керівників вищеперерахованих вузів щодо необхідності виконання в повному обсязі Постанови Кабінету Міністрів України в частині виплати студентських стипендій.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України N882 "Питання стипендіального забезпечення" студентам, які за результатами семестрового контролю мають середній бал успішності 7.00 – 9.99 за дванадцятибальною або 4.00 – 4.99 за п'ятибальною шкалою оцінювання, призначається академічна стипендія у мінімальному розмірі.

За умов наявності порушення прав студентів в частині нарахування та виплати стипендії у Вашому вищому навчальному закладі, необхідно звертатися до Першого заступника керівника Секретаріату Українського молодіжного форуму Черних Андрія за тел. 8 067 656 99 41.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua