Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Коментар до "Неонацизм как часть идеологии Партии регионов"/proUA

Гетьман | 22.01.2009 11:20

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
0

Органи державної влади, які працюють погано приносять багато шкоди Україні. Та гірше коли їх використовує агентура, заслана знищувати українське для видів і потреб іншої держави. Законодавчий влада України не виняток, а й у лиці незмінно-хорошої Верховної Ради правило. Подані до розгляду в ній Законопроекти часто підтверджують це.

Прикривати грабіж України в умовах стану "демократії" в нашій державі досить успішно можна малюючи ворогів з населення якихось регіонів країни. Досвідченні у цьому проросійські сили, зокрема члени Партії Регіонів цим і займаються.

Неонацизм как часть идеологии Партии регионов

Леонид Глосман / 20.01.2009 13:16

Если вы, например, русский или еврей, и сотрудничали с социалистическим режимом Германии, то Колесниченко к вам претензий не имеет.

И кому, как ни истым коммунистам лучше всего понимать и проявлять все те взгляды, принципы, повадки и ухватки, которые наиболее ярко проявились в двух самых человеконенавистнических режимах, существовавших в ХХ веке – СССР и гитлеровской Германии? Но, как ни удивительно, самыми стойкими идейными последователями коммунизма-гитлеризма в Украине ныне является вовсе не Компартия во главе с Петром Симоненко, а именно Партия регионов с такими адептами как бывший кадровый комсомолец-коммунист, юрист и профессиональный безработный Вадим Колесниченко.


Дивно було б, якби не залишилось людей з того часу і які вважають, що можуть повернути хоч частинку того щастя панувати безмежно над іншими за допомогою партквитка. Тим більше не дивною є різниці лиш по назві між КПУ і ПР в плані ідейної ненависті до українського. Однаково носять бандерівський тризубець на Паспорті, однакові депутатські значки з бандерівським Синьо-Жовтим прапором, однаково складають клятву депутата служити інтересам Незалежної України.

Шукають наживи, вигоди, для чого лізуть у владу і "оббріхують себе" описаними вище речами. Зручно влаштувавшись в п'ятиколонній ніші, яка полегшує прихід і утримання при владі супроти волі українського народу вони й відзвітовують відповідними заходами. Після чого і "комуністи" КПУ і олігархи ПР сідають в однакової марки нетрофейні Мерседеси, підбираючи неробочі італійські костюми, щоб пилюкою не замазатись.

Именно этот народный депутат на законодательном уровне пытается воплотить в жизнь самые оголтелые человеконенавистнические идеи Гитлера. И его слова не расходятся с делами. Достаточно внимательно прочитать поданный Вадимом Колесниченко на рассмотрение Верховной Радой законопроект N3618 "Про заборону реабілітації та героїзації фашистських коллабораціоністів 1933-1945 рр."

Пустих законів у Верховній Раді понаприймали багато. Дієвість цього Законопроетку в разі прийняття була б в його відвертому і привселюдному невиконанні, разом з реакцією, яку він міг викликати. З іншого боку Раду й так є за що просто бити, а так ще б добавився аргумент. Сумнівно що не заветує його Президент, але разом з БЮТ і тамтешніми "патріотами"-перешиванцями його можуть подолати.

Ціленаправленість документа на українські формування очевидна. Вживання слова "героїзація", вказує на яких саме українців планується поширення даного Закону. Залишається питання, яке обходять прихильники "колабораціоністських теорій", а що після 1945 р? Германії нема, український опір є, -хто ці люди? А це ж ті самі, що й мають попадати під "заборону колабораціоністів".

На самом деле этот документ, вызревший в Партии регионов, должен анализировать не юрист или журналист, а специалист несколько иного профиля, но поскольку эта политическая сила репрезентует значительную часть нашего общества, то стоит все же обратить внимание на формируемую в Украине сторонниками Виктора Януковча идеологию.

Партія Регіонів репрезентує гиблість демократії в Україні, а не значну частину населення. Немає в останніх спільних інтересів з олігархією. Що й показали недавні закриття заводів регіоналами і викидання на вулицю того "населення, яке репрезентують". Регіоналізація і підтримка Росії потрібна не людям, а саме олігархам, щоб продавати українські інтереси Кремлю та без контролю держави свавільно експлуатувати робітників своїх заводів і підприємств.

Итак. Статья первая законопроекта Колесниченко называется "Терміни та поняття, які використовуються в Законі", и первый термин в ней "фашизм". В интерпретации специалиста по коммуно-фашизму это звучит так: "ідеологія та практика її застосування націонал-соціалістичної Німеччини періоду 1933-1945 рр., пов'язані з утвердженням виключності та пануванням одних націй, рас чи народів над іншими, розпалом національної ворожнечі, геноцидом, дискримінацією, застосуванням насилля, зазіханням на права і свободи людини, злочинами проти людства".

Цікаво, що з практики застування даного трактування "фашизму" притаманне "українським колабораціоністам" і є доведеним. Зате без "Німеччини" під це визначення легко попадає НКВД і сам Колісниченко, які дискримінували українців і насаджували на окупованих територіях російську зверхність. Чому доказом-тюрми, Сибіра та русифікації.

Не будем придираться к юристу-регионалу уточнением, что фашизм как идеология возник в Италии, где и был реализован на государственном уровне в 1922 году, и к идеям национального социализма Гитлера не имел никакого отношения. Вадим Васильевич мог этого в школе и институте не учить, а потому его никак данная подробность не беспокоит. У него совсем другая задача – осудить коллаборационизм, который он трактует так: "добровільна усвідомлена співпраця з будь-якими органами, організаціями, інституціями, тощо, націонал-соціалістичного режиму Німеччини в період з 1933 по 1945 роки".

За трактування населення всієї України, інших країн окупованих німцями є "колабораціоністами". Подібні прикази видавав і Сталін, що визначало ставлення до українців в Червоній Армії. Бо ж ті що не загинули чи не відступили-годували німців і робили для них амуніцію-що збільшувало втрати СССР у війні. Уявляти себе сталінами легко, хай но спробують уявити себе тим, що не бігають швидше за німецького мотоцикла і не мають змоги чинити опір озброєному солдату.

То бишь, любое сотрудничество с фашистским режимом в Италии как до 1933 года, так и после – обсуждению и осуждению не подлежит. Но юрист Колесниченко фактически объявляет коллаборантами все население СССР, правители которого в августе 1939 года сознательно и добровольно заключили Пакт Риббентропа-Молотова, после чего вместе воевали, устраивали совместные военные парады, взаимовыгодно торговали и выдавали друг другу противников своих режимов. В разряд таких же коллаборантов занесены и все прочие страны, которые сознательно и добровольно с 1933 года поддерживали дипломатические, экономические и культурные отношения с гитлеровской Германией.

Пакти Молотова-Рібентропа СССР "колісніченки" пояснять як мудре рішення по збереженню життя громадян від війни, незважаючи на те що в результаті поділили Польщу Гітлер з Сталіном. А от союзницьке цяцькання Західних Держав-то не дипломатія, а зрада "своих антифашистских демократических убеждений". Звична річ для "комуніста" такі підходи. Не "страны" Законопроект закликає до обмеження, а українців, подібно до попередників Російських Імперій.

Но, как выясняется, коллаборационизм коллаборационизму рознь. Если вы, например, русский или еврей, и сотрудничали с социалистическим режимом Германии, то Колесниченко к вам претензий не имеет. Но если вы – украинец, то непременно "фашистский коллаборант". Ибо список, кого кем считать, четко определен: "Організації фашистських колабораціоністів – до організацій фашистських колабораціоністів, що діяли на території України, або членами яких були українці у 1933-1945 рр. відносяться: Організація українських націоналістів (ОУН), Українська повстанська армія (УПА), Українська повстанська армія "Поліська Січ" (УПА "Поліська Січ" Тараса Бульби-Боровця), Українська народно-революційна армія, Українська головна визвольна рада (УГВР), Український центральний комітет, батальйони "Нахтігаль" і "Роланд" у складі вермахту, 14 Гренадерна дивізія Ваффен-СС "Галичина" (Перша українська), Українська національна армія, Українське визвольне військо, тощо".

Даже в расовой теории и нацистской практике Гитлера не было такого, чтобы только украинские организации считать "фашистскими". Региональный юрист Колесниченко пошел намного дальше – он предлагает считать "фашистскими организациями" только те, в которых находились УКРАИНЦЫ.

А потому нардеп Колесниченко требует запретить реабилитацию и героизацию "фашистских коллаборантов", то есть – членов украинских организаций. На организации коллаборантов других национальностей такой запрет, по мысли автора законопроекта, не распространяется.


Зачіпати "дружні народи", русский і єврейський, не в правилах Партії Регіонів. Вони найбільш постраждалі як не за кількістю загиблих в період Другої Світової, порівняно з українцями, то за "моральністю" точно. Компенсації чого й вимагає Колісніченко від жахливих українців. Помічати діяльність РОА, каральних загонів сформованих з числа сотень тисяч полонених червоноармійців, незручно. А тим більше представляти народи не можуть, на відміну від українських визвольних рухів, за що можна вичитувати всім українцям і закликати схиляти голову перед постраждалими євреями і русскими.

И чтобы уж совсем быть верным духу и букве фашизма-коммунизма нардеп-"регионал" Колесниченко придумал "Статью 2": "Об'єктом заборони не є особисті погляди людини. Заборона реабілітації та героїзації фашистських коллабораціоністів не обмежує прав громадян, якщо їх реалізація не спрямована на реабілітацію та героїзацію фашистських коллабораціоністів.

Дія цього Закону не поширюється на наукову, літературну, художню та іншу творчість, якщо вона спрямовані не на виправдання або пропаганду фашистського колабораціонізму, а на його вивчення і об'єктивне висвітлення".

Учение Гитлера всесильно, потому что оно верно. И считать иначе – никому не позволено. И если в результате "изучения" кто-то придет к выводу, что вышеназванные украинские организации не являются "фашистскими" и "коллаборационистскими", то, согласно законопроекта, это априори не может быть "объективным", а потому сурово наказуемо. И эта простая мысль должна дойти до каждого, кто думает иначе, во время пожизненного заключения, к которому призывает приговаривать несогласных славный воспитанник Коммунистической партии Советского Союза Вадим Колесниченко.


Прикривати добрими намірами не новина для надуманого обмеження свободи. Невідповідність особистих поглядів, неможливості визначити намірів без додаткових доказів а також вільно-трактованих категорій "героїзація", "реабілітація" та "фашистські колабораціоністи". Сфери застосування на які наче не поширюється, якраз і є тими, де й буде найбільше шкодити Законопроект.

Правда, усиленное изучение основ марксизма-ленинизма не позволило юристу Колесниченко изучить собственно юриспруденцию, а потому ему не дано понять, что юридически реабилитировать можно только того, кто был осужден. Но ни одним судом мира ни ОУН, ни УПА никогда не были осуждены как преступные организации. И что бы не сочинял в пояснительной записке к законопроекту нардеп, тот же Нюрнбергский трибунал принципиально отказался даже вносить на рассмотрение вопрос об ОУН-УПА, в чем настаивали представители СССР. И даже в Советском Союзе ни во времена Сталина, ни позже не было принято ни одного юридического документа, объявляющего преступными украинские организации освободительного движения.

И с точки зрения все той же юриспруденции, идеи народного депутата от Партии регионов Вадима Колесниченко о запрете на объективное изучение и обнародование неугодных ему фактов и обстоятельств, драконовские сроки за пропаганду никем не осужденных идей, произвольное навешивание идеологических ярлыков и откровенная украинофобия – являются ярчайшим проявлением нацизма, который осужден Нюрнбергским трибуналом.


Право в сучасній українській політиці ні до чого. Законодавці взагалі вважать себе гуру і викручують те право як заманеться, поки на шляху інший "гуру-депутат" не стане зі своїм розрахунком. Члени ОУН-УПА і їх родини були реабілітовані ще за часів СССР. Партія Регіонів, як і загалом п'ята колона хоче щераз їх засудити вже в Незалежній Україні. Вони тепер мудріші за будь-яке керівництво Союза, бо пережили його і стали громадянами ненависної їм Держави. За яку боролись ті, кого збираються забороняти.

П'ятиколонництво Партії Регіонів вже давно не секрет. Без Майдану 2004 року Україна б відчула набагато трагічніші наслідки їх діяльності. Але й зараз без серйозних громадянських протистоянь проросійські сили руйнують як можуть Українську Державу. Дуже вже вона їх лякає можливістю завадити грабувати і наживатись. Кремль з ними в цьому солідарний. Подібні "законопроекти" засвідчують вірність холопів його царському височеству.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua