Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ГАЗ ДАЛИ. ЗА ЯКУ ЦІНУ?


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

Юлія Володимирівна 20 січня сказала, що брешуть всі ті, хто каже про 360 доларів...

ГАЗ ДАЛИ. ЗА ЯКУ ЦІНУ?
Коли вдарили морози, та ще й прямо на свята, нам перекрили крани. Газові. Надіялися, мабуть, щоб ми замерзли. Чи заїлися: грошей багато захотіли? Обліпили своїми жирними телесами всі найбільш дорогі пляжі у світі – і думають, що так воно буде завжди. Що завжди буде у них газ, а у нас – тільки дуля в кишені.

Але ж так буде не завжди. Найдуться ж колись мудрі правителі в Україні, які забудуть про сварки і міжусобиці, про набиття своїх кишень за рахунок торгівлі російським газом, і почнуть думати про інтереси Української держави і громадян своєї держави. Чи не буде на нашому віку таких? Не буде таких, які будуть виконувати свої передвиборчі обіцянки? Пам'ятаєте, як нам розказували про наш, український, газ, і про те, що того газу буде вистачати всьому житлово-комунальному господарству України? І де він, той газ? Виявляється, що то вже давно не народний газ, а газ, який належить народним депутатам і міністрам. А вони ж не дурні, щоб його задурно продавати народу. Продають українському народу газ, бензин і солярку по світовим цінам. Намішуючи в той газ і бензин всяких відходів. А що – народ все з'їсть.

Коли ж вони переведуться – ті, що купляють чужий газ по все більшим цінам, і так само по все більшим цінам продають той газ не тільки далі за кордон, але й для громадян своєї держави? Замість того, щоб розробляти свої родовища і забезпечувати потреби своїх людей.

Чому десь в Кувейті інтереси громадян своєї країни є першочерговим завданням правителів, у нас першочерговим їх завданням є здирництво?

Коли ми, нарешті, позбавимося таких здирників? Чи ще рано? Ще будемо терпіти?

А газ нам все-таки дали. Не зовсім, правда, зрозуміло, за яку ціну. В Росії кажуть, що по 360 доларів за тисяу кубометрів. Тобто, якщо рахувати в гривнях, то виходить 2880 гривень.

Але Юлія Володимирівна 20 січня сказала, що брешуть всі ті, хто каже про 360 доларів, що насправді Україна буде купляти газ в Росії по 228 доларів, тобто по 1824 гривні за тисячу кубометрів. А в 2008 році купляли газ, нагадаю, приблизно по 900 гривень. Тепер, виходить, у варіанті Тимошенко українці за газ будуть платити вдвічі дорожче, а у варіанті Путіна – дорожче втричі. А ціна на транзит для росіян в доларовому вимірі і у варіанті Путіна, і у варіанті Тимошенко залишається на рівні 2008 року. А чому?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua