Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Знову поступила команда "фас!"...


20
Рейтинг
20


Голосів "за"
22

Голосів "проти"
2

Навіть зовсім політично сліпий не може не помітити того, як оперативно й дружно реагують наші "п"ятиколонці" на ту чи іншу ситуацію, що склалася між Україною та Росією.

Знову поступила команда ''фас!''...
Наші проффесіональні регіонали разом з осколком КПРФ в Україні одностайно, разом з Росією та одним диктатором і однією терористичною організацією признали Південну Осетію і Абхазію. Рилом рили, викопуючи неіснуючі факти участі громадян нашої держави у воєнних діях проти росармії, як мавпи повторюючи все, що прокукурікали в білокам"яній.

А зараз і капеушники, і регіональними "спєтим" дуетом гавкають і на президента, і на уряд. Червонощокий навіть до роботи закликає – зібрати ВР і "заклеєйміть" " оранжевих націоналістов" за " разжигание вражды между однокоренными украинским и русским народами, на разрушение экономики и провоцирование экономических войн"... Як завжди це робили комун яки, все ставили з ніг на голову, так і зараз. І "клєймілі", "клєймілі"...

Звичайно, якби ми мали українську Верховну Раду, вона вже зібралась би й дійсно "заклєйміла" нечесні звинувачення "старшого брата" і його кадебістської верхівки. Повернулися б терміново усі з Канар та інших теплих країв, та й встали б на захист своєї держави. А так..."красноліциє" закликають зібратися, щоб здатися на милість своїх північних господарів.

Неважко уявити собі, що відбуватиметься напередодні Старого Нового Року, коли наші нардепи зберуться разом! Яку антиукраїнську вакханалію влаштують "однокорєнниє", скільки бруду буде вилито на нашу країну... Москва сказала -"фас", " ето єсть ваш послєдній і решітельний", добивайте ту непокірну Україну, кісточку вам кинемо. І будуть "со рвєнієм" бульдогів кидатися на все, що зветься Україною.

Важливо, щоб коаліція, якою б вона не була, зуміла протистояти цьому, можливо й справді " послєдєму бою" (якщо виграємо "газову війну" – надовго відіб"ємо "брату" бажання чинити нам бяку). Не дай Бог, коаліціянти захочуть скористатися з нагоди й продовжувати поїдання – з одного боку президента, з другого – прем"єрку. Тоді буде відкрита зелена вулиця для дійсно антиукраїнської братії.

Дай Боже, щоб у ці Різдвяні дні на наших нардепів зійшла Божа благодать, щоб Бог дав їм розуму, витримки й дійсно справжнього патріотизму. Не плакатного, штучного, а справжнього, з хоча б краплинкою національного достоїнства. Тоді із газового бліцкригу вийде великий газовий пшик і світу відкриються нарешті очі на нашого "брата".

З РІЗДВОМ ХРЕСТОВИМ, БРАТТЯ

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua