Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
діяльність ВО Свобода   Запоріжжя   націоналісти   перемога

2008 – рік перелому


12
Рейтинг
12


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
5

Аналіз діяльності ВО "Свобода" в Запоріжжі у 2008 році

2008 – рік перелому
2008 – рік перелому

Традиційно наприкінці кожного року люди згадують і аналізують ті події, що стались. Роблять висновки, оцінюють позитивно чи негативно свою діяльність, щоб в наступному році зробити ще більше і ще краще.

Вирішив і я зробити аналіз діяльності Запорізької "Свободи" за 2008 рік.

Для початку згадаємо, що уявляла собою місцева "Свобода" наприкінці 2007.

Ми відробили свої перші вибори, вперше в Запоріжжі вийшли до людей – вийшли на вулиці міста. Вже тоді нас питали: "А ви не боїтеся ставити намети в Запоріжжі? Вас же можуть побити!". На що отримували конкретну відповідь: "Кого маємо боятися у власній хаті, на власній землі?". Ми тоді твердо вирішили, що перемогти можна тільки активними діями, а не круглими столами, семінарами та фуршетами. Люди повинні знати, що в Запоріжжі є націоналісти, що ми прийшли взяти владу в свої руки і врятувати Державу. І з цим доведеться погодиться, бо ми не відступаємо.

Почався новий 2008 рік. Вже 1 січня ми вийшли на центральну площу міста поздоровляти людей з днем народження Степана Бандери, потім були акції щодо дня Соборності України, Героїв Крут, заснування ОУН. Ми доводили до мешканців міста історичну правду та свою активну позицію.

Націоналісти завжди були спортсменами, бо мати загартоване тіло й дух – це запорука перемоги. Разом з націонал-демократичними силами в травні місяці ми провели перший міжпартійний турнір з міні-футболу. Навіть на цьому заході стало зрозуміло, хто є хто в український політиці, коли одна з партій винайняла професійну футбольну команду, ще й пишалася цим! За це вони отримали дискваліфікацію і останнє місце. А наш воротар – головний кубок турніру.

Отак справедливість перемогла біло-сердечкових.

Наступною визначною подією була спільна акція "Час подивитись у майбутнє" щодо знесення пам'ятника Дзержинському. Описувати всі події 3-добового протистояння не вистачить місця, тому зупинюсь тільки на окремих аспектах. Головне, що не дивлячись на злочинні дії КПУ, відверту допомогу їм з боку міліції та місцевої влади – ми вистояли. Ми показали, що націоналістів неможливо зламати чи залякати. Так, були негативні моменти – хтось з наших опинився в райвідділку, когось з розбитою щелепою повезли в лікарню... Але ми змогли взяти ініціативу на себе і не відступили!

Далі був День Незалежності України. Діди і бабусі зі сльозами щастя на очах дивилися на свободівців. Ще ніколи на цьому заході не було стільки молоді! А це означає, що майбутнє за нами.

В листопаді відбувся "Марш захисту української мови". Націоналісти відкрито провели захід центральним проспектом міста. Зазначу, що зібрати безкоштовно 150 людей не може жодна політична сила. Це зробили ми! Отак поступово правда перемагає бандитські гроші, а чесність і правильність переконань – брехню "п'ятої колони ".

Антиукраїнські сили не могли спокійно на це дивитись. І коли до Запоріжжя приїхала виставка "УПА. Історія нескорених" вони вирішили відплатити нам. Але не змогли! На їхні хуліганські дії відповіли свідомі українці, більшість з яких складала Запорізька "Свобода". Не очікували вони такого опору, не думали, що за правду ми спроможні на все: нападати і трощити "кроваві" намети, відверто кидатись на заангажовану міліцію, що захищає злочинців. Після годинного протистояння комуністи пішли ні з чим, а українці вільно зайшли в Краєзнавчий музей.

Ця подія і стала переломною в нашій історії!

Тепер ми показали, хто господар на запорізькій землі. Хоч нас зараз нема в Запорізькій міській та обласній раді, але вже очевидно, що це справа тільки часу. А часу у нас – до наступних місцевих виборів.

І гідним закінченням переломного 2008 року, як і початком 2009 року стане Смолоскипна Хода на честь відзначення 100-річниці від дня народження Степана Бандери. На цій акції ми заб'ємо останній цвях у труну комуністів та інших українофобів, які б перешкоди нам не чинила місцева влада.

І прийде 2009 рік!

Рік перемоги!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua