Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
16
Рейтинг
16


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
0

Татари Росії домоглись від Кремля створення власних військових формувань! Кінець РФ близько?

Юрій Самсон | 22.12.2008 21:06
В російській армії в Оренбурзькій та Самарській областях на вимогу Мінтімєра Шаймієва будуть створюватись окремі військові підрозділи, в яких служитимуть виключно татари. Очевидно в самому Татарстані такі війська давно існують? Фактично Шаймієв примусив визнати татарське право на суміжні території!
Коментарі
jurko   | 22.12.2008 21:48
Йдеться про інше. Спроба "випустити пару" російським керівництвом на фоні наростаючої національної нетерпимості в Росії неминуче приведе до дальшого зростання національної самосвідомості татарського населення і в кінці кінців – самовизначення Татарстану як незалежної держави.
Свободу народам – свободу людині!
jurko   | 22.12.2008 21:51
Читай http://www.kavkaz.org.uk/ukr/content/2008/12/21/7835.shtml про створення уряду Татарстану у вигнанні.
  | 22.12.2008 21:58
"Лидеры русинского национального движения обратились к России с просьбой признать независимость их самопровозглашенного государства от Украины. Об этом в интервью "Российской газете" заявил глава самопровозглашенного "русинского правительства" Петр Гецко.
В какие конкретно органы государственной власти РФ было направлено обращение, он не уточнил. Реакция российских властей на эту просьбу пока неизвестна."
http://www.lenta.ru/news/2008/12/22/rusyns/
"О доме надо думать, о доме":)
fish
Сезам   | 22.12.2008 23:07
Цілком прогнозований процес розпаду.
jurko   | 22.12.2008 23:41
ANONIM:
"О доме надо думать, о доме":)
fish
От тільки одна біда: русинський сепаратизм напряму фінансується ФСБ, та й являє собою "пшик", а СБУ до татарського національного руху ну ніяк не причетне.
  | 23.12.2008 08:01
Верный ПутЦинист – fish!
  | 23.12.2008 10:11
Отличный источник инф.-либерастический бред маланского разлива.На гранях верные США грантососы каждый день предсказывают распад России на протяжении 20 лет.И что? А ничего.Ждите пока на горе рак свистнет,дождетесь скорее распада своего уродливого детища Беловежского сговора.