Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
13
Рейтинг
13


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
1

Українці знову розвалять Російську імперію?... ПІДБІРКА ВІДЕО

Юрій Самсон | 21.12.2008 22:39
Нагадаю, що революція в Росії 1917 почалась з виступів українізованих військових частин з вимогою зречення царя. Населений українцями Владівосток розпочинає масові протести з вимогами відставки Путіна.Чи стане це початком розпаду залишків російської імперії? Зверніть увагу-ОМОН полює на відеокамери
Коментарі
Сезам   | 22.12.2008 00:29
Московія постійно риє комусь ями. Час вже самій в свою ж яму потрапити.
М.Терен   | 22.12.2008 00:32
Як би усі російські українці пам' ятали, що вони українці, то вже давно б розвалили. +
  | 22.12.2008 00:38
Президент Украины Виктор Ющенко назвал Премьер-министра Украины Юлию Тимошенко авантюристом, которого интересует только безграничная власть. Об этом он заявил в эфире телеканала "Интер".

Глава государства рассказал о том, как во время агитационного тура в ходе президентской кампании 2004 г., люди спрашивали его о том, "почему эта воровка возле вас?" И Ющенко отвечал им, что просил тогда не делать самосуд, не толковать, почему она ворует газ, почему она ворует бюджет, поскольку вынести приговор человеку может лишь суд.
  | 22.12.2008 00:39
Президент Украины Виктор Ющенко назвал Премьер-министра Украины Юлию Тимошенко: "И стояла она за спиной у меня на Майдане не ради борьбы за украинские идеалы. Она стояла за себя. И не было такого дня, чтобы она стояла за народ, или за Украину – это авантюрист в политике, который будет топить всех, потому что ей нужно одно – безграничная власть", – заключил Ющенко.
  | 22.12.2008 00:40
Вы банальные РУССОФОБЫ, а не националисты!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  | 22.12.2008 00:59
Вас не смущает, что БАБ финансирует это издание?
  | 22.12.2008 01:02
ANONIM:
Вы банальные РУССОФОБЫ, а не националисты!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А ти хто?
Leon   | 22.12.2008 01:39
А в чём суть?
Не зрозуміло? Люди вийшли без гасел будь-яких партій, союзів і інших "опозицій" – з вимогами подання у відставку Прем"єра. І це – Росії... Напевне вперше Путіна так виваляли...
Leon   | 22.12.2008 01:46
Вас не смущает, что БАБ финансирует это издание?
Ні. Хтось довіряє "державним", які повідомили про кілька сотень демонстрантів, тишу і благість на просторах Росії?
  | 22.12.2008 06:43
ANONIM:
Вы банальные РУССОФОБЫ, а не националисты!
Нет, мы банальные русолюбы и москалелюбы. І бажаєм славному москальству хоча б окреслити кордони в яких вони в майбутньому зможуть зробить собі державу. А то де ви будете жить, коли вас з від усіля попруть?
Олександр Терен
Юрій Самсон   | 22.12.2008 10:22
Нет, мы банальные русолюбы и москалелюбы. І бажаєм славному москальству хоча б окреслити кордони в яких вони в майбутньому зможуть зробить собі державу. А то де ви будете жить, коли вас з від усіля попруть?
Олександр Терен
Ні дадати, ні відняти! Підтримую!
  | 22.12.2008 11:21
Очередной бред, что Владивосток населен украинцами. Желаемое и действительное – не одно и тоже. Пострадали прежде всего жуликоватые и наглые перекупчики иномарок Они больше всего вопят, и большинству горожанам их мышиный писк – незаметен и неинтересен. Хватит трепаться. Кто из вас, болтунов-русофобов вообще проживал в русском Владике?
Юрій Самсон   | 22.12.2008 12:06
ANONIM:
Очередной бред, что Владивосток населен украинцами. Желаемое и действительное – не одно и тоже. Пострадали прежде всего жуликоватые и наглые перекупчики иномарок Они больше всего вопят, и большинству горожанам их мышиный писк – незаметен и неинтересен. Хватит трепаться. Кто из вас, болтунов-русофобов вообще проживал в русском Владике?
Так, саме так ваша пропаганда і про наш Майдан-2004 писала: "вапят жулікі, а бальшінству іх піск няентярєсєн!"
І як? Допомогло януковичам і кучмам з московськими "інтелектуалами" медведчуками-гельманами?
Так і з путіним-мєдвєдєвим може бути. Просто самі москалі цього не зроблять. РФ розвалять поневолені народи...