Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-14
Рейтинг
-14


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
17

Коментарі
  | 16.12.2008 20:09
Урочиста жоповідь головпасічника на відкритті смітника "Заря свідамізма":

- Любі друзі, я повинен ось цією рукою, яка сьогодні ще нічого не вкрала, особисто нагородити свідамітів Хрока і Спринця, а також діда Уласа (прости господи і баба Параска) за те, що ми маємо можливість відкрити замість пасіки смітник. Саме їх небувалий інтелект (звичайно при допомозі головного вуйка свинаря-сантехніка) перемістив нас із пасіки на смітник, там де й саме місце справжньому свідаміту!

Чавкання свідомої ковбані, входить архімитрополит хоружівський Педро.
- От бл..., знову жидами все просмерділось, навіть на смітнику гендель кипить. От, бл... От, бл...
ЗЕРО   | 16.12.2008 21:35
Ну був би таким моральним уродом як Пьотр Копиткін, обов*язково написав би у відповідь щось на кшалт:"Празднік блокадного Лєнінграда распространілся по планєтє Раша-підараша, главний на празднікє двухголовий жмурік,одна голова жмуріка одєта в кімоно,вторая голова, голова національного рашевского животного"-але не буду.
Никита   | 16.12.2008 22:10
ЗЕРО:
"-але не буду.
і в цьому проявляється одна з визначальних відмінностей між русскими великодержавніми шовинистами і українськими націоналістами.
  | 16.12.2008 22:35
ЗЕРО:
Ну був би таким моральним уродом як Пьотр Копиткін, обов*язково написав би у відповідь щось на кшалт:"Празднік блокадного Лєнінграда распространілся по планєтє Раша-підараша, главний на празднікє двухголовий жмурік,одна голова жмуріка одєта в кімоно,вторая голова, голова національного рашевского животного"-але не буду.
Мудак, Вы господин.
ЗЕРО   | 16.12.2008 22:36
Пане Нікіта,мені взагалі здається,що тут справа в людяності,порядності,культури особистості. Що ж це за людина,яка не може співчувати,не може сприйняти горе людини,нації,народу? Американці вибачились перед неграми за рабство,а ці щасливі в своєму садизмі.Тьфу, навіть гидко про такі створіння говорити.
Никита   | 16.12.2008 22:45
ЗЕРО:
:))))))))))
ЗЕРО, звертаю Вашу увагу на анонімний комент: Мудак, Вы господин.
Фройд ридає і сміється!
Анонім, Ви праві!
ЗЕРО   | 16.12.2008 23:00
Пане Нікіта,анонім цим "Мудак, Вы господин" все сказав,коротко і...
Valeriy   | 16.12.2008 23:03
Никита:
ЗЕРО:
"обов*язково написав би у відповідь щось на кшалт:"Празднік блокадного Лєнінграда распространілся по планєтє Раша-підараша, главний на празднікє двухголовий жмурік,одна голова жмуріка одєта в кімоно,вторая голова, голова національного рашевского животного"-але не буду.
і в цьому проявляється одна з визначальних відмінностей між русскими великодержавніми шовинистами і українськими націоналістами.
Но написал же! Ведь не то важно сколько слов, а сказано ли вообще. Так что восторгов ваших Никита и ЗЕРО о себе я не разделяю. И разницы между украинскими и российскими националистами не вижу. Это факты как они есть.
Valeriy   | 16.12.2008 23:15
И даже более того. Подстрелить пару-тройку Славовичей из мелкокалиберной винтовки это не просто национал-шовинизм, а уже садизм. Так как калибр мелкашки не позволяет нанести сразу, одним выстрелом смертельное ранение и милейшей Олене пришлось бы долго стрелять в корчившихся в агонии Славовичей. То есть нанести множественные садисткие пулевые ранения. Как то мимо внимания прошли у наших националистов такие заявления. Не услышал я возмущения в среде украинских националистов. Не услышал. Я уже даже не говорю о форватерах забитых москалями. Или этого не было?
ЗЕРО   | 16.12.2008 23:22
Пане Valeriy,я ж написав ЩО ТАК НЕ ВВАЖАЮ,в чому Ви мене звинувачуваєте,в тому що я назвав таких лопаткіних моральними уродами?
Valeriy   | 16.12.2008 23:27
Никита:
ЗЕРО:
:))))))))))
ЗЕРО, звертаю Вашу увагу на анонімний комент: Мудак, Вы господин.
Фройд ридає і сміється!
Анонім, Ви праві!
И я тоже смеюсь вместе с Фрейдом, господин ЗЕРО. Принять вежливую форму обращения за что-то иное может только человек не знакомый с этой такой формой обращения и стремящийся как-то компенсировать свой реальный статус.
Valeriy   | 16.12.2008 23:29
ЗЕРО:
Пане Valeriy,я ж написав ЩО ТАК НЕ ВВАЖАЮ,в чому Ви мене звинувачуваєте,в тому що я назвав таких лопаткіних моральними уродами?
В том, что Вы не просто обратили на это внимание, а пере хамили хама. С чем я Вас и поздравляю.
ЗЕРО   | 16.12.2008 23:34
Я уже даже не говорю о форватерах забитых москалями. Или этого не было?Valeriy))) Ви і мене звинуватили в розпалюванні міжнаціональної нетерпимості в статті про пінгвінів, було смішно.Так що дозвольте Вам не повірити.
ЗЕРО   | 16.12.2008 23:36
В том, что Вы не просто обратили на это внимание, а пере хамили хамаValeriy))) Ви вважаєте ЦЕ простим хамством.Ну що ж тоді у нас різні оцінки ЦЬОГО.
Valeriy   | 16.12.2008 23:37
Valeriy:
Никита:
ЗЕРО:
:))))))))))
ЗЕРО, звертаю Вашу увагу на анонімний комент: Мудак, Вы господин.
Фройд ридає і сміється!
Анонім, Ви праві!
И я тоже смеюсь вместе с Фрейдом, господин ЗЕРО. Принять вежливую форму обращения за что-то иное может только человек не знакомый с этой такой формой обращения и стремящийся как-то компенсировать свой реальный статус.
Цей месадж я видкликаю. Звиняюсь пане ЗЕРО.
Этот пост я отзываю. И приношу Вам свои извинения господин;-) ЗЕРО.