Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
10
Рейтинг
10


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
3

"ВО "Свобода". Тому що потрібна..."

Киянка | 3.12.2008 01:07
З ФУПу: "Стаття для адекватних людей, які вміють думати та аналізувати. Написана російськомовним українцем. " Справді, є над чим подумати...
Коментарі
Никита   | 3.12.2008 01:20
+
Дякую, Киянко, дуже потрібні аргументи для тих, хто хотів би проголосувати за СВОБОДУ і вагається.
Vladimir   | 3.12.2008 02:06
Можно много говорить, почему Тягнибок плох. Он, действительно, патерналист, сторонник государственного вмешательства во все. В этом смысле ничем не лучше всех этих Морозов-Тимошенок.
Он точно также финансируется олигархами, как и остальные Я, кстати, не считаю это компроматом. Но зачем других разоблачать, если сам такой же?
Он также разжигает страсть к шаре, дурную зависть, надежду на передел вместо работы как и все морозы-тимошенки.
Но дело даже не в Тягнибоке. Он воспрнимается как национал-радикал (при этм неважно, насколько это справедливо, это его имидж, за который его поддерживают). Его прохождение в ВР – это появление там таких же радикалов противоположного направления. Витренко, Р
Vladimir   | 3.12.2008 02:09
Витренко, Русский блок или кто-то еще, какая разница? Это все то же самое. только значительно более радикально. Это хуже, чем сейчас.
====================
Это мой отклик на ФУПе.
Я с большей симпатией отношусь к деятельности Киянки и Никиты. Но убежден, что поддержка Свободы – Ваше заблуждение. Желание "Хоч і гірше, або інше". Это путь не туда.
  | 3.12.2008 08:04
Однозначно, настає час "Свободи". Ми повинні дати їм шанс показать себе. Ми повинні самі побачить яке в нас буде життя за "Свободи". Українство повинно самозахищатися, а чванливе, багато-марно-пусто-слівне, самозаглиблене утворення занадто відірване від дійстості, щоб це забезпечить. Нам треба молодий, бойовий, загін українських сил.
Програші вже дістали. Вчора успішно, вибачте, просрали ПДЧ. Замість хоч якогось, хоч десь успіху, говорильня, говорильня, говороильня. Чвари. Годі.
Невидно наразі жодної політичної сили здатної забезпечить Україні процвітання, тож пробуєм "Свободу"
Я – за "Свободу".
Олександр Терен.
  | 3.12.2008 08:05
Требуются лидеры ("Forbes", США)
Но главный урок состоит в следующем: благоразумных, сильных и смелых лидеров ничто не может заменить. А их-то цивилизованному миру сегодня не хватает – и он должен выдвинуть их как можно скорее.
Пол Джонсон – видный британский историк и публицист

Теза яку я тут відстоював і відстоюю. Для України лідер (Герой) ой як потрібен. Навіть більше зараз, ніж так звана демократія. Бо демократія без умного, сильного лідера, просто балаган, зборище безвідповідальних демагогів і тупиць.
Олександр Терен.
  | 3.12.2008 08:45
Vladimir,
але ж відстоювані вами ліберальні ідеали аж надто нагадують релігію.
Метод і підходи ті ж. Той же розділ на високий ідеал і людей, які вічно щось роблять не так, як мало би за ідеалом бути.
ЗЕРО   | 3.12.2008 10:17
Однозначно голосуватиму за "СВОБОДУ".Чому?Хочу і буду голосувати:1. за українців;2. за націоналістів (в ВР вони необхідні);3.за тих,кому довіряю (пани Бенюк та Іллєнко).Не буду однозначно голосувати за БРЕХУНІВ,НЕПОРЯДНИХ ЛЮДЕЙ,ЗЛОЧИНЦІВ,ЗРАДНИКІВ.В мене принцип не спілкуватись,не мати ніяких справ з БРЕХУНАМИ,НЕПОРЯДНИМИ ЛЮДЬМИ, ЗЛОЧИНЦЯМИ, ЗРАДНИКАМИ. Я "ЗА" НАДАННЯ ПЕРСПЕКТИВИ "СВОБОДІ".
Киянка   | 3.12.2008 10:27
Україні об"єктивно потрібно у владі більше правих сил з виразною націоналістичною ідеологією – беручи до уваги як тривалу колонізацію України та тиск Росії, що продовжується, так і необхідність збалансування консервативнішими (в науковому сенсі терміну) ліберальних компонентів європейської демократії (як це доводять помилку старої Європи).

Чи "потягне" таке Свобода? Я не буду зараз про те, що, коли вона і пройде у Парламент, то буде там представлена невеликою кількістю людей – адже й невелика кількість може продемонструвати, на що здатна дана політсила, її більше будуть чути, буде більше відповідного матеріалу для роздумів виборцям.
Киянка   | 3.12.2008 10:33
Продовжую.

Наразі хочу підкреслити інше: якою буде нова сила в ВР, якою буде, зокрема, Свобода і що вона зможе здійснити – залежить від кожного з нас, з тих, хто здатен ВЛАСНОЮ УЧАСТЮ (а не лише критикою на форумах) впливати на розвиток політсил.

Для Владимира: схоже, Ви не дуже докладно познайомилися з документами Свободи, та мало спілкувалися з її членами. Я нікого не ідеалізую, але схильна оцінювати після того, як особисто поспілкуюся з багатьма представниками тієї чи іншої політсили, послухаю, що кажуть про її розвиток колеги-суспільствознавці. Знаєте, так підходити не лише надійніше, але й куди цікавіше;)
Vladimir   | 3.12.2008 12:40
Киянка Я с Вами полностью согласен, конечно, надо изучать, прежде чем делать вывод. Охотно верю, что среди активистов Свободы есть немало умеренных и достойных людей. Я же опираюсь на многочисленные статьи и выступления Тягнибока. И есть общественный имидж. Выступления его – это выступленияпатерналиста. А имидж – национал-радикала, а в ответ на один радикализм всегда активизируется противоположный.
Я коментировал не документы, а Вам материал. Его автор давил на антиолигархический характер Свободы, что, во-первых, не соответствует действительности, во-вторых не является достоинством, за которое надо поддерживать, по-моему.
Vladimir   | 3.12.2008 12:43
ANONIM 3.12.2008 08:45 Я не знаю, кто что напоминает, слаб в ассоциациях. Всегда стараюсь говорить о конкретных вещах, причем, со ссылками на близкие нам страны и народы. Где тут религия? Где тут вообще "идеалы"? Вы видели, чтобы чиновник вмешался в дела людей и людям от этого стало лучше? Где? Покажите? Какие тут идеалы? Эта наша жизннь, минимум, последних десятилетий.
ЗаХар   | 3.12.2008 13:32
Свобода -це шанс дійсно розворушити це болото. Так, в мене багато питань до Тягнибока і його програми... Але є луганське або запорізьке відділення партії дії яких викликають лише захоплення і до яких нема питань... А по друге – власне іншого виду і немає, коли ми не бажаємо згинути зовсім...
Киянка   | 3.12.2008 13:42
Vladimir:
Щодо радикалізму: він був, є і буде – різний, особливо в таких суспільствах, як наше, з усіма його вимушено придбаними особливостями, в т.ч. – постколоніальними. Питання в тому, який, скажімо так, об"єктивно потрібний на даному етапі, зокрема і як противага радикалізму іншому.

Крім того, варто враховувати, що в суспільстві, де багато, в силу тих чи ін. причин, "болота", обивателів, які дбають лише за своє виживання, намагаються бути "зеленими гілками" (і плювати, як там і що там з деревом), люди, які намагаються щось активно в суспільстві робити, виглядають радикалами, тоді як в здоровому суспільстві – були б просто людьми з активною життєвою позицією.
UIC INFO   | 3.12.2008 15:03
Киянко, ти молодець!
Никита   | 3.12.2008 16:07
Vladimir:
Всегда стараюсь говорить о конкретных вещах, причем, со ссылками на близкие нам страны и народы...Где? Покажите? Какие тут идеалы?
Немає в історії прикладу, коли б постколоніальна країна успішно будувала свою державність, не спираючись на націоналізм. Якщо Ви знаєте такий приклад, наведіть його, будь ласка.
В своїх статтях Ви пишете про те, як демократія може утвердитись еволюційним шляхом. Але на це потрібні десятиліття, а Кремль нам і року не дасть. А в союзі з Кремлем демократія неможлива.