Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ліга ДИПКОРПУС   Дубненька муніципальна гвардія   Дубно   Сергій Юхимчук   громадянське суспільство   громадські організації

"ДИПКОРПУС" – розбудовуємо громадянське суспільство в Україні!


-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
5

На Рівненщині стало на одну громадську організацію більше. З метою розвитку регіону та молої Батьківщини, задля мобілізації молодіжного потенціалу краю створено МГО "Дубненська муніципальна гвардія".

''ДИПКОРПУС'' – розбудовуємо громадянське суспільство в Україні!
Про це йдеться у листі на ім'я ІІ серетаря Ліги Світличного Василя від Сергія Юхимчука, Уповноваженого представника Ліги у м. Рівному Сергія Юхимчука.

Саме Сергій Юхимчук виступив натхненником і головним впроваджувачем ідеї громадської організації, що сконцентрує зусилля на розвитку м. Дубно.

Ліга "ДИПКОРПУС", виконуючи свої програмні цілі щодо розбудови громадянського суспільства та сприяння молодіжним ініціативам надавала інформаційно-консультаційне та моральне сприяння дубненській молоді у їх достойних намірах.

На разі Ліга розраховує на продовження плідної співпраці з новоствореною братерською організацією "Дубненська муніципальна гвардія" та щиро зичить Божої допомоги, натхнення та оптимізму всьому її активу в подальшій діяльності.

Продовжуючи курс на сприяння постанню молодіжних організацій Ліга консультує ініціативну групу по створенню МГО "Маріупольське археологічне товариство" (м. Маріуполь).

Також запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися із посібник "Державна реєстрація громадських організацій релігійних організацій, профспілок, благодійних організацій в Україні: від А до Я", люб'язно наданим Програмою правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури (WWW.LAWNGO.NET) – http://dipcorpus.at.ua/news/2008-11-29-668.

Джерело: Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" (www.dipcorpus.at.ua)

Автор: Інформаційний департамент Ліги "ДИПКОРПУС" (dipcorpus-mdgu@ukr.net)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua