Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ЗАЯВА Молодіжного Союзу Наша Україна з приводу чергового сепаратистського шабашу


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
5

Молодіжний Союз Наша Україна стурбований тією ситуацією, яка склалася навколо ультиматуму так званого "Європейського конгресу підкарпатських русинів".
Наприкінці жовтня цього року на збіговиську маргінальних організацій в Закарпатському обласному театрі міста Мукачева було прийнято цікавий "документ"...


ЗАЯВА Молодіжного Союзу Наша Україна з приводу чергового сепаратистського шабашу
Молодіжний Союз Наша Україна стурбований тією ситуацією, яка склалася навколо ультиматуму так званого "Європейського конгресу підкарпатських русинів".

Наприкінці жовтня цього року на збіговиську маргінальних організацій в Закарпатському обласному театрі міста Мукачева було прийнято цікавий "документ" – "Меморандум с пакетом документов на Акт провозглашения восстановления русинской государственности и образования государственной исполнительной власти".

В цьому папірці було зазначено про "відновлення русинської державності в статусі від 22 листопада 1938 року". Саме тоді був прийнятий закон Чехословацької Республіки, згідно якого Підкарпатська Русь та Словаччина набули однакового статусу федеративних республік в складі Чехословацької Федерації.

Апелюючи до цього чеського закону, 109 осіб, присутніх в театрі, вирішили оголосити про власну "державність" і "виконавчу владу". Щоправда, милосердно дали українській владі трохи часу, щоби вона сама визнала "унікальний" статус Підкарпатської Русі.

Споглядати на чергове шоу записних блазнів та читати їхні "меморандуми про акти" було би смішно, якби не було б так сумно спостерігати ще одну спробу встановлення чергового ПіСУАРу.

Якщо цей предмет політичної сантехніки цілком органічно вписувався в передвиборчий інтер'єр Партії Регіонів в 2004 та 2006 років, то в чий інтер'єр вписується нова сепаратистська ініціатива на Закарпатті?

Слідчим відділом Управління Служби Безпеки України в Закарпатській області порушено кримінальну справу за фактом здійснення публічних закликів до зміни меж території нашої держави та порушення порядку, встановленого Конституцією України, тобто за ознаками злочину, передбаченого частиною першою статті 110 Кримінального кодексу України ("Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України").

Крім того, за виявленими фактами порушень законодавства про об'єднання громадян Службою Безпеки України до Управління юстиції Закарпатської облдержадміністрації було надіслано матеріали для прийняття рішення про примусовий розпуск у встановленому законом порядку асоціацій "Сойм підкарпатських русинів" та "Народної ради русинів Закарпаття".

Проте сепаратисти вирішили не зупинятися.

Молодіжний Союз Наша Україна звертається до Служби Безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України та Генеральної прокуратури України не допустити чергової ескалації сепаратистських заяв, звернень, "актів" тощо, які мають відбутися на Закарпатті в найближчі вихідні на ще одному зібранні так званих "захисників прав поневолених русинів".

Загрозливими є не самі ці зібрання, "акти" та ультиматуми, які повинні налякати український народ опудалом сепаратизму – загрозливою є безкарність, з якою в черговий раз, чергова групка маргіналів намагається розхитати Українську Державність!

Деякий час в Донбасі діяли прибічники проголошення Донецької республіки. Під цю "ідею" підтягувався історичний факт – існування протягом року Донецько-Криворізької Республіки, яка була проголошена більшовиком Артемом в 1918 році.

Скасування державної реєстрації цієї сепаратистської "Донецької республіки" перетворило начебто "потужну організацію" в звичайну клоунаду ряжених аматорів. Сьогоднішня доля цих діячів, які можуть загрожувати хіба що безпеці стайок голубів на площах Донецька, має слугувати правоохоронцям прикладом для застосування аналогічних дій щодо закарпатських сепаратистів.

Скасування державної реєстрації організацій, які легально пропагують сепаратизм на Закарпатті, та притягнення до кримінальної відповідальності їхніх ватажків має стати справою честі правоохоронних органів України!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua