Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ЗВЕРНЕННЯ Спільноти українських націоналістів з приводу ІV-ї річниці Помаранчевої революції до однодумців.

Киянка | 16.11.2008 15:35

14
Рейтинг
14


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
7

Тоді всі майданівці досягли чогось позитивного: як в державі, так і у власній свідомості...
Багато прекрасних слів та обіцянок, що звучали на Майдані, так і залишилися гаслами, тому що ми не вимагали втілити їх в життя. Ми змогли мобілізувати свою активність на період Майдану, а вона, здійснювана в різних, доступних кожному формах, потрібна щодня


ЗВЕРНЕННЯ Спільноти українських націоналістів з приводу ІV-ї річниці Помаранчевої революції до однодумців.
ЗВЕРНЕННЯ Спільноти українських націоналістів з приводу четвертої річниці Помаранчевої революції до однодумців.

Українські націоналісти були на Майдані від першої ночі, й перебували на найбільш проблемних ділянках. Так, ми все пам'ятаємо. Ми вважаємо, що тоді всі майданівці досягли чогось позитивного: як в державі, так і у власній свідомості. Так, нам теж прикро, що не все сталося, як гадалося. Але в цьому ми не звинувачуємо лише чільних політиків. Зараз не так принципово, хто з них наробив більше помилок. Це ми – всі учасники Помаранчевої революції – дозволили поступово її "спустити на гальмах". Частина з нас і тоді розуміли, що одними стояннями-ходіннями-співами влада докорінно не міняється.

Багато прекрасних слів та обіцянок, що звучали на Майдані, так і залишилися гаслами, тому що ми не вимагали втілити їх в життя. Ми змогли мобілізувати свою активність на період Майдану, а вона, здійснювана в різних, доступних кожному формах, потрібна щодня. Ми не маємо права на розчарування: не варто очаровуватися, а варто – прагматично робити свою справу. В наших умовах вперта повсякденна робота (просвітницька, організаційна, акції та ін. – хто що може) – це теж свого роду подвиг, на який треба себе подвигнути.

Як це сумістити з роботою та родинним життям? Розмовляйте з колегами (а також – сусідами, знайомими) – можливо, серед них вже є ваші однодумці, з якими можна гуртуватися для корисних справ, а можливо, ви посприяєте їх пробудженню та активізації. Банально, але ж – часто спрацьовує. Залучайте рідних: наприклад, замість години зависання в Інтернеті, розділіть з вашою рідною половинкою домашні клопоти, а потім разом підіть на якусь акцію, візьміть із собою дітей – їм це, при вашому адекватному поясненні, буде куди корисніше стрілялок чи серіалів по ТБ. Це прекрасно, коли діти бачать вашу активну громадянську позицію, змалечку сприймають її від батьків! Спробуйте своїм прикладом переконати їх: вони самі мають щось робити, щоб їх життя в їх державі ставало кращим.

Зрозуміло, якийсь рішальний вплив на ситуацію могли б здійснити тільки велика кількість людей на Майдані, сумірна з тією, що була тоді. Чи це значить, що не варто виходити взагалі, на річницю та інші акції? Однозначно – ні, не значить. Але, якщо ви хочете не просто позгадувати з друзями ті тижні й місяці, зігріваючись біля Майдану келишком-другим, а своїм приходом сказати щось й іншим людям, зокрема й тим, що дивитимуться ввечері новини, – тоді треба виходити хоча б з плакатами-гаслами.

Що на них варто написати українським націоналістам (і взагалі – що ми можемо спільно робити, щоб зробити країну – Україною) – закликаємо подумати разом!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua