Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
5

Акція під Верховною Радою: "Дамо Україні вибір!"

Киянка | 11.11.2008 23:57
Повідомлення про започаткування безстрокової акції за впровадження в Україні виборів за відкритими списками.
Перша акція: 13.11.08р. з 10-00 до 12-00, майданчик перед Верховною Радою.
Коментарі
Никита   | 12.11.2008 00:28
Ігор Гурчик сьогодні поставив цю статтю на НП
Дамо Україні вибір!
Нажаль, вона швидко пішла з першої сторінки, отримавши 4 мінуси і один коментар.
Експерти вважають, що вибори з відкритими списками – це саме те, що може допомогти витягти Україну з політичної кризи!
Vladimir   | 12.11.2008 00:31
Прекрасная акция. Жаль, что не буду в Киеве в это время.
+ всем, кто распространяет эту информаци, хотя линк со статьей Игорю смешивать не стоит.
Никита   | 12.11.2008 00:54
Vladimir:
Странник і Ігор Гурчик – це одна людина.
Vladimir   | 12.11.2008 00:58
И что?
Я к деятельности г-на Гурчика вполне положительно отношусь и + поставил. Мне не нравится форма, не более того. А информацию я тоже попытаюсь распространить.
Киянка   | 12.11.2008 01:18
Вибачте, не побачила саму статтю. А Ігор – просто молодець, він робить конкретні корисні справи
Никита   | 12.11.2008 01:22
Vladimir:
Мне не нравится форма
Не зрозумів, чесно. Яка форма Вам не подобається? Ігор поставив свою статтю, а тут лінк на ту ж саму статтю, але під ніком Странника.
Leon   | 12.11.2008 01:43
Був би в Києві – теж пішов би...
Павло Бондарець   | 12.11.2008 08:11
Цитата із статті
Ми починаємо акцію за впровадження в Україні нової системи виборів з відкритими списками.
А хто це ми? Чи вже створена якась організація?
Ekain   | 12.11.2008 11:36
А багато з виборців знають, що саме таке ці відкриті списки?