Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Кухарчук   Руслан Кухарчук   гомофоб   гомофобія   агентура   ФСБ   Росія   РФ   війна   Є   Є!
10
Рейтинг
10


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
3

На блозі на

Юрій Самсон | 8.11.2008 20:39
Росия отличается военной историей и традицией.Ей нужны сильные,здоровые,гетеросексуальные мужчины,которые могут защитить страну в случае опасности,которая у нас всегда была перманетной.Мы живём не во времена Древней Греции,когда спартанцы,сильнейшие воины в истории,были настоящими боевыми пидарасами
Коментарі
Никита   | 8.11.2008 21:01
Юрію, відкривається сайт © Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
Звідки видно, що це сайт Кухарчука?
Юрій Самсон   | 8.11.2008 21:15
Никита:
Юрію, відкривається сайт © Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
Звідки видно, що це сайт Кухарчука?
Видно з того ж таки сайту, http://love-contra.org/index.php/expert/issue/88/
  | 8.11.2008 21:59
А хто такий Кухарчук?
  | 8.11.2008 22:12
А хахлам потрібні пидарази? Скажі хахол, хто твой друг...
  | 8.11.2008 22:23
Юрій Самсон:
ANONIM:
А хто такий Кухарчук?
Один з блогерів "Української правди"
Ага. Я його не читав ніколи. І з того що ви привели, щось не цікаво.
Олена Олійник   | 9.11.2008 01:18
Коли натрапляєш на сайт, де нема жодних засобів обговорення чи принаймні коментування, і де взагалі якийсь зв"язок передбачений лише на випадок підтримки, миттєво стає зрозумілим, що марнуєш час. Принаймні – мені.
На УП, попри надання перелічених можливостей, також дедалі меншає сенсу гостювати.
Юрій Самсон   | 9.11.2008 09:09
Олена Олійник:
Звичайно, сайти-пропагандисти досить нецікаві. Щодо УП чи НП – впевнений багато залежить саме від нас.
  | 9.11.2008 09:47
Сідят свідаміти, на сайт натрапляють,
а іх атавсюду на @ пасылают,
но тут свідамітам паможєт нє раз,
шо главний свідомий у ніх... тра-ля-ля.
Никита   | 9.11.2008 10:00
Юрій Самсон:
Олена Олійник:
Звичайно, сайти-пропагандисти досить нецікаві. Щодо УП чи НП – впевнений багато залежить саме від нас.
Так!
Юрій Самсон   | 9.11.2008 11:39
Никита:
Дякую за розуміння
Степан Ріпчак   | 9.11.2008 11:49
ANONIM:
Сідят свідаміти, на сайт натрапляють,
а іх атавсюду на @ пасылают,
но тут свідамітам паможєт нє раз,
шо главний свідомий у ніх... тра-ля-ля.
Не йметься Тригубу, "свідомітість" аж випира!
Степан Ріпчак   | 9.11.2008 11:50
Никита:
Юрій Самсон:
Олена Олійник:
Звичайно, сайти-пропагандисти досить нецікаві. Щодо УП чи НП – впевнений багато залежить саме від нас.
Так!
Так то воно так, але усіляке сміття чомусь на НП та УП має підтримку адміністраторів сайту: ((