Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Донецька молодь має шанс керувати державою


-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
8

6 листопада 2008 року в інформаційній агенції "Восток-Медіа" відбулася прес-конференція, присвячена початку на Донеччині І-го Всеукраїнського конкурсу "Шлях до майбутнього!".

Донецька молодь має шанс керувати державою
Як зазначив на прес-конференції для донецьких журналістів перший заступник Голови Молодіжного Союзу Наша Україна Андрій Фіщук, – "Сьогодні дуже багато високоосвічених, абсолютно конкурентоспроможних людей, які володіють декількома мовами, для яких не виникає жодних питань щодо чудових перспектив України і своїх перспектив в ній. Вони б хотіли присвятити себе своїй країні, але дуже часто не мають гідної змоги це зробити. Цим конкурсом ми хочемо дати молоді та студентству шанс проявити свої таланти, запропонувати свої ідеї суспільству. Цей конкурс – тільки початок, перший крок до того, щоби змінити Україну, зробити її кращою!"

Голова Студентського сенату Приазовського державного технічного університету Дмитро Візенков повідомив: "Студенти нашого ВНЗ їздять на стажування під час написання магістерської роботи в Каталонський університет. Іспанці вже зараз пропонують багатьом моїм колегам роботу. Справа в тому, що наші студенти хочуть себе реалізовувати не тільки за кордоном, але й в Україні. Проте, можливостей для активної молоді в нашій державі набагато менше ніж за кордоном.

"Шлях до майбутнього" – це новий механізм, за допомогою якого талановита молода людина зможе реалізувати свої ідеї та реалізувати себе самого! Студенти нашого університету візьмуть найактивнішу участь в цьому конкурсі!", – переконаний лідер студентського самоврядування ПДТУ.

Як відомо, 450 переможців конкурсу зі всієї України проведуть Форум "Молодіжний парламент" в приміщенні Верховної Ради України, де впродовж двох днів вони зможуть працювати в комітетах, відповідних до тематики їхніх наукових робіт.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua