Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ВО Свобода   Луганськ   ПСПУ   юродство

"Раби, підножки, грязь Москви" або дещо про Павла Бауліна

Максим 'Вихор' | 23.10.2008 16:49

15
Рейтинг
15


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
1

Слов'янофільствующій двуязичнік Баулін як речник україно-російського братерства

''Раби, підножки, грязь Москви'' або дещо про Павла Бауліна
"В 19.45 речь пойдет о русском языке. В гостях у Дмитрия Куксы побывает депутат Запорожского горсовета от блока Н. Витренко "Народная оппозиция", лидер партии "Киевская Русь", член Союза писателей России Павел Баулин" – цей анонс на одному з луганських телеканалів виглядав багатообіцяючим. І не даремно: громадськості було представлено чергового політичного клоуна – Бауліна Павла Борисовича.

Офіційний веб-сайт партії "Кієвская Русь" надає широкі відомості про Павла Бауліна. Народився в м. Горькій на Поволжі, потім з родиною переїхав в Україну, до Запоріжжя, де закінчив середню школу та машінститут... З шкільних років мав сверблячку до письменства, яка у 1987-му привела його до лав Союзу письменників СРСР. В політику Бауліна привела інша сверблячка: "идеи славянского единства, официального двуязычия, культурно-экономической автономии регионов". Політична зірка Бауліна засяяла у 1992-му і одразу стала орієнтиром для "двуязичників", "славянствущіх" та "русофільствующіх". Політичний роман Павла Бауліна з Наталією Вітренко почався у 2004-му. В лавах прогресивних соціалістів і народних оппозиціонерів Баулін продовжував боротися зі світовим злом: українською мовою, ветеранами ОУН-УПА, НАТО і т.д.

Програма партії "Кієвская Русь" – плач Ярославни над розбитим "единством восточнославянских земель и народов, скреплённым Православной верой". Щоби повернутися на шлях процвітання, Баулін со товаріщі пропонують "розвивати стосунки" з Росією, Білорусією та Казахстаном (очевидно, теж частиною слов'янсько-православної цивілізації) і протистояти "політичній та духовній експансії" Заходу і, звичайно ж, США. Одним словом, стандартна слов'янофільска жуйка.

Публіцистична іпостась Бауліна – окрема тема для дослідження (швидше за все, психіатричного). Виступаючи з гострою критикою української дійсності, Баулін за словом до кишені не лізе: "Сегодня на Украине вообще время предателей, извращенцев и просто еб...ых". Кількома рядками нижче полум'яний речник народного гніву критикує сучасний політикум: "И никто не скажет: "Да кому они на х...н нужны! Гэть!". Пройшовся баулін і по "жидомасонам": "Наши бедные люди... садятся вечером возле "ящиков для идиотов"... где доминируют представители масонских лож да малого, вечно обиженного и злоковарного народца"...

Оцінку психічного стану Павла Бауліна залишимо для експертів. А от з логікою у цього "товаріща" точно проблеми. В своїй статті "Приказано уничтожить" Баулін скаржиться на скорочення кількості росіян в Україні. Що має робити, на думку Бауліна, українська держава? Цитую: "Государство должно звонить во все колокола! Восполнение русского населения должно стать проблемой номер один для президента, парламента и правительства. На это должны быть брошены все силы и ресурсы"... Вражає, так? Першочерговим завданням УКРАЇНСЬКОЇ держави має бути задовільнення потреб РОСІЙСЬКОГО населення. УКРАЇНСЬКА держава має кинути "всі сили і ресурси" для "восполнєнія" РОСІЙСЬКОГО населення. НЕ УКРАЇНСЬКОГО, А РОСІЙСЬКОГО! Фактично, Баулін висуває слоган "Україна для росіян". Такий самий абсурд, як і "Росія для українців". Ви можете собі уявити, щоб Мєдвєдєв з Путіним кинули "всі сили і ресурси" для задовільнення потреб української громади в Росії? Або уряд США почав опікуватися в першу чергу долею мексиканців, а лише потім – американців? Я – ні. Мабуть, тому, що я (слава Богу!) – не Баулін...

Одна з найулюбленіших тем Павла Бауліна – мовне питання. Звісно, суспільна дискусія з цього приводу можлива, але поняття "дискусія" з Бауліним несумісне... Проглянемо одну з його статей на цю тему – "Некоторые проблемы языковой политики Украины в области образования". Під стриманим заголовком Баулін розкриває суть українізації: "В советский период, когда процветала искусственная политика развития так называемых социалистических наций, многие украиноязычные гуманитарии, не совсем лишенные каких-то маленьких талантиков, но не более того, паразитировали на этой системе. Правда, одновременно подкапывая под нее... Они и сейчас... не хотят покидать политический олимп. Пусть их мало кто читает, смотрит... Любой ценой они стремятся удержаться у небольшой, но поддерживаемой олигархами, кормушки. А более талантливых, честных русскоязычных – задвинуть". Так, ви вірно прочитали: "более талантливых, честных русскоязычных". Тобто україномовна інтелігенція – це дрібні падлючки-нездари, які можуть тільки заздрити більш талановитим і чесним російськомовним. І з ревнощів вставляти їм палки в колеса. Приблизно так само в свій час кричала гітлерівська пропаганда: мовляв, підлі недолюдки-євреї із заздрощів пригнічують арійський німецький народ... Як вихід, Баулін пропонує зробити так, "чтобы яркие русские таланы с Украины могли без ограничений попадать в престижные высшие учебные заведения, на достойную работу в России". І це нічим не відрізняється від того, коли наша молодь продає свої таланти в США, в Англії, в Польщі... Замість того, щоб закликати до створення умов самореалізації української молоді в Україні, Баулін пропонує сприяти їх виїзду в Росію! Баулінський ідіотизм набуває хоч якоїсь логіки тільки тоді, якщо повірити, що всі талановиті громадяни України – росіяни, а українці – недоумки. Але це – ще більший ідіотизм... І, до речі, пряма образа української нації, за яку колись доведеться відповідати.

З огляду на все це, не важко уявити, що говорив Баулін про російську мову в ефірі луганського телеканалу. Своїми брудними руками торкнувся він і того, чого не варто було торкатися – пам'яті Тараса Шевченка. Нагадаю, в програмі партії Бауліна "Кієвская Русь" написано: "Мы – исполненные духом Запорожского казацкого братства и шевченковскими молитвами за волю Украины". Цей "ісполнєнний" шевченківськими молитвами в одній зі своїх статей пише: "С середины XIX века вместо названия "Малороссия" национально-озабоченной интеллигенцией начинает внедряться название "Украина", а, соответственно, для "малороссийского" языка – название "украинский"". Зрозуміли? Тарас Шевченко, який в своїх творах вживав слово "Україна" – "национально-озабоченный интеллигент"! А українська мова, згідно Бауліна, – "язык нищеты". Отже, українська інтелігенція – підлі нездари, а українська мова – жебрацька мова... І після цього Баулін називає себе "ісполнєнним шевчєнковскімі молітвамі"! Молитвами Шевченка, який заповідав поховати себе "серед степу широкого, на Вкраїні милій" – і заповідав отією "жебрацькою мовою", яку так ненавидить Баулін! Ну як не дивуватися лицемірству цього україноненависника Бауліна?!

Та й взагалі, теза про "вищість" російської культури над українською дуже хистка – навіть суто з історичної точки зору. Так, відомий російський історик літератури Олександр Архангельський у своїх "Лекциях по истории русской литературы" (поч. ХХ ст.) відверто написав: "Аж до XVIII ст. Московщина жила чужим літературним добром: Києва, Львова, Вільна. Власних же московських письменників майже не було. Київ зробив величезну послугу Московщині, ознайомивши її з культурним надбанням Європи". І це написав не хтось, а член-корреспондент Імператорської академії наук!...

Втім, з Бауліним і йому подібними не варто вступати в наукову дискусію, бо зовсім не для наукових дискусій вони вилазять в ефір і газетні шпальти зі своїми матюками і нісенітницями. Такі, як Баулін – це мертвонароджені діти російського шовінізму. Вони не навчилися поважати інші народи, якими б близькими і "братніми" вони не були. Для них "слов'янське братство" – це лизання московського чобота і скажена ненависть до тих, хто цей чобіт лизати не хоче. АЛЕ ТАМ, ДЕ ЛИЖУТЬ ЧОБОТИ, БРАТСТВА НЕ БУВАЄ.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua