Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

За розпуск і проти нових виборів

Гетьман | 20.10.2008 19:04

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
6

Вже декілька днів політична ситуація в Україні ставить перед громадянами питання: "ви за перевибори чи ні?". Коли спробувати дати на нього відповідь і відштовхуватись лиш від такої форми запитання, то можна й помилитись. Бо "перевибори" містять як нові дорогі неперспективні для країни вибори так і заслужений і убезпечуючий країну розпуск Ради.

Відкинувши персоналії, так як вони в міжусобицях одні одних варті, перевибори постають ще у іншому світлі. Ніякою автоматичною зв'язкою розпуску і обирання нової Ради й близько тоді не пахне. А проблема доцільності перевиборів постає у виді: "чи ставити тарантайку на ремонт, коли придбання іншої не передбачається?".

В такому разі від степені поломки і можливості їхати далі залежить і відповідь. Верховна Зрада провинилась серйозно, посягнувши на державну мову та інститут президентства. Тому розпуск отримали по заслузі. Чим призупиниться на певний час законодавча атака на українське.

Працювати в напрямку здавання українського зацікавленим сторонам для отримання переваги в міжусобній політиці, звісно, Верховна Зрада могла й далі. Але це шлях антинародний і всупереч його інтересам. Скільки б не говорили протилежного, дії підтверджують паршивість Верховної Ради.

Тепер, після оголошення розпуску комусь хочеться зберегти Верховну Раду як поле, де є перспективи здобуття міжусобно-політичних перемог. Проте інші, відчуваючи там програш, виступають політично за розпуск. Обидві позиції політиків диктуються міжусобними мотивами, а не засудженням спільної ганебної поведінки не тільки Верховної Зради.

Чи можна покладатись на Верховну Раду у вирішенні криз? Рік паразитуючи і симулюючи працю під час політичних зговорів з киданням партнерів вона на довіру явно не заслуговує. Крім того, немає ніяких гарантій, що збережена від розпуску Верховна Рада під час кризи захищатиме народні інтереси, а не бізнесові і інші.

Дороговизна виборів з роздратуванням побачити в Раді ті самі пики є з частини нових виборів, а не з розпуску. Чорт з ним, з тим виглядом демократії, якої в нас нема, і з тими насмішками, що українці нездатні Парламент нормальний обрати, можна пожити трохи й без Верховної Ради. Нема грошей і не передбачається змін в новій Раді? Перенести вибори на кращі часи, але заслужений розпуск не відміняти.

От так всі справедливі аргументи як противників так і прихильників перевиборів будуть задоволені. Нажаль, не важко спрогнозувати, що бажання залишитись при владі противників розпуску, як і те, що у наступній Верховній Раді після їх зговору з проросійськими силами їх процент ризикує зменшитись, цей варіант ними не підтримається. Бо, як зазначалось раніше, мотивом у політиків не є турбота про людей.

Серед прихильників розпуску відтермінування нових виборів також не знайде великої підтримки. Адже розраховують вони пошвидше посилити свою владу, що обіцяє їм нова Верховна Рада. Хтось планує набрати процент на промаху викритих партнерів-кидал, хтось відчуває, що відкусить і свій процент від осоромлених коаліціонерів.

Українцям взагалі пощастило, що під час зговору з проросійськими силами предметом продажу заодно з українськими інтересами відбувся і політично-міжусобний наступ на Президента. А то б не було ніякого розпуску, а лиш жаль з приводу і чергове засудження антиукраїнського вчинку. Нові Кидалови отримали б медалі, і вже б родини заробітчан залишились без права голосу за підписом Президента. Хоча без впливу лакеїв Президент можливо захищав би українські інтереси не тільки заодно.

Ще одне, що варто зауважити, це те, що країну без Верховної Ради можна залишити. Бо все таки Президент український. СБУ і Армія відповідно розвивають українську лінію. Глупо втрати цей напрямок і підтримати повернення до холопствування перед москалями. А саме це й намагалась зробити Верховна Зрада підчинивши ці інститути собі під час зговору. Тоді б турніри присвячувались не пам'яті Шухевича і іншим Героям, а комусь з катів українців.

Тому при оцінці доцільності перевиборів не варто забувати чим пробували обмінятись у Верховній Зраді. Невинність корчити їй тепер зовсім не з лиця. Тож краще грошей потратити зараз на нові дурнуваті вибори, ніж потім трати кров на відвойовування того, що могла б продати непокарана Верховна Зрада.

20 жовтня 2008 р. 14:30

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua