Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Перевибори в Канаді – загалом без змін

Станіслав | 15.10.2008 09:36

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
1

Вчора відбулися позачергові вибори в парламент традиційно дружньої до України Канади. Підлік голосів ще продовжується. Це, до речі, були четверті треті вибори за останні чотири роки – український "рекорд парламентаризму" битий:-) Правляча консервативна партія хоч і додала собі декілька місць. але бажаної більшості так і не взяла

На цю хвилину місця в парламенті Канади розподіляються так: 143 Консервативна партія, 77 Ліберали, 49 Блок Квебекуа, 37 Нові Демократи, 2 – незалежні демократи... Партія Зелених Канади спіткнулася об економічну кризу – канадійці не ризикнули голосувати за екологічни пріоритети.

"Вони будуть радитися з нами, а не приймати рішення одноосібно, як їм мріялося" – говорять лідери опозиційних Ліберальної Партії і Нових Демократів. При цьому лідер Нових Демократів Джек Лайтон посміхається доволі щиро – вони фактично не втратили місця в парламенті, а от лідер Ліберльної партії Стефан Діон може злетіти з партійної верхівки завдяки втраті місць в парламенті.

Екстраполюючи результат позачергових перевиборів до парламенту Канади на українскі перевибори иожна спрогнозувати, що навіть якщо перевибори не змінять розклад сил в парламенті, все одно вони вони затрясуть стільці під посаводцями і лідерами, яки не пройшли іспит виборами. Це значить нові люди з'являться в уряді, в парламенті, на стрічках новин. Хоча перевибори фактично нічого не змінили, не чути, щою в Канаді нарікали на "марно витрачені гроші на перевибори". Пвено тому, що знають – freedom has its price, витрати на перевибори невелика плата за функціонування (підстройку) демократичного суспільства.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua