Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
7

Сайт про марш УПА

Киянка | 13.10.2008 12:39
інформація про цьогорічні заходи, плакати, банери 2008 р. та попередніх
Коментарі
Victoria   | 13.10.2008 12:51
+
Valeriy   | 13.10.2008 12:58
Не думаю, что у нас в Одессе этим пособникам фашистов когда либо позволили бы пройти по улицам. Что же киевлян, то на мой взгляд, если этот марш состоится, это будет надругательством над памятью киевлян погибших от рук фашистов в Великой Отечественной войне. Осквернением Бабьего Яра.
Olexandr Teren   | 13.10.2008 13:06
Слава Україні! Героям слава! Нехай згинуть вороженьки, як роса на сонці.
Киянка   | 13.10.2008 13:11
Valeriy:
Якби Ви бували останніми роками (коли такі марші вже проводилися) в Києві на цю дату, то побачили б, що багато киян активно притримуються відмінної від Вашої думки, і таких значно (в рази) більше, ніж таких киян, які активно відстоюють Вашу точку зору.
Родові кияни (а не нащадки заброд з північного сходу) найбільше постраждали за всю історію Києва саме від цих заброд.
Valeriy   | 13.10.2008 13:30
Olexandr Teren:
Слава Україні! Героям слава! Нехай згинуть вороженьки, як роса на сонці.
А вороженьки – это очевидно Красная Армия, которая освободила Киев от фашистов и 30% которой составляли украинцы? Вороженьки – это миллионы украинцев, служивших в Красной Армии? Вороженьки – это свой собственный народ, народ Украины?
Вот вам и момент истины украинского национализма.
Valeriy   | 13.10.2008 13:43
Киянка:
Valeriy:
Якби Ви бували останніми роками (коли такі марші вже проводилися) в Києві на цю дату, то побачили б, що багато киян активно притримуються відмінної від Вашої думки, і таких значно (в рази) більше, ніж таких киян, які активно відстоюють Вашу точку зору.
Родові кияни (а не нащадки заброд з північного сходу) найбільше постраждали за всю історію Києва саме від цих заброд.
Да, я как-то видел по телевидению хорошо экипированную специфической аттрибутикой кучку молодых ребят. Наиболее яркое впечатление от них было впечатление что им заплатили и их действия отрепитировали. Но вот типичных киевлян, среди этой кучки я не заметил.
Киянка   | 13.10.2008 13:48
Valeriy:
На відміну від Вас, я це бачила не по телевізору, й можу засвідчити, що серед киян-патріотів з року в рік на таких та подібних заходах більшає підлітків-молоді, родин з дітьми та людей у капелюхах і в окулярах:)
Olexandr Teren   | 13.10.2008 14:24
Valeriy | 13.10.2008 13:30 Так, вороженьки, то ті хто вів на бойню народів в лавах т.з. Красної армії в тому числі і українців. Хто роз'язав ту війну, хто стравлював одних українців на других. Це ті, хто так і не поніс офіційного покарання за тоталітаризм, на відміну від фашистьського ладу в Німеччині. Це і ті хто і зараз підспівує цим ворожим людству силам, тоб-то такі як ви. Але згинуть наші вороженьки і оновленою, українською Одесою, пройдуть маршем, урочисто нащадки цих ось вояків УПА.
Слава Україні!
Olexandr Teren   | 13.10.2008 14:29
Був на тому тижні в Київі. Просто чудове місто.
Киянка   | 13.10.2008 14:45
Olexandr Teren:
Героям – слава!
А напишіть щось про те місце (й події), де Ви живете. А також покажіть щось про це на Ваших фотках.
Olexandr Teren   | 13.10.2008 14:51
Киянка:
Olexandr Teren:
Героям – слава!
А напишіть щось про те місце (й події), де Ви живете. А також покажіть щось про це на Ваших фотках.
Ой, чарівна кияночко, ви мене застали в росплох. Я взагалі не письменник, і далекий від письменницької діяльності. Я тут тільки тому, що мені цікаво висловитись, та почути думки вчених, та обізнаних людей. Ваші матеріали мені подобаються.
Никита   | 13.10.2008 14:53
Valeriy:
А вороженьки – это очевидно Красная Армия, которая
Знаєте, що я Вам скажу, Валерію? Так само, як українцем є той, хто усвідомлює себе українцем, – так само і ворогом України є той, хто таким себе усвідомлює. Не треба приплітати сюди
миллионы украинцев і свой собственный народ
Це демогагія чистої води:)
Olexandr Teren   | 13.10.2008 14:54
Киянка, вибачаюсь за цей русізм "в росплох". Звичайно з ненацька.
Киянка   | 13.10.2008 15:22
Olexandr Teren:
Дякую!

Ну, тут багато не-письменників:)
Й фотографів-аматорів.
Головне – донести думки всякими засобами, проінформувати, поділитися. Так що розширюйте форми участі;)

А мові тут (зокрема тут) багато хто довчається – я, наприклад:), бо вчилася в російській школі, першу половину життя говорила вдома російською, а українською – лише на напівпідпільних зібраннях київської наукової та творчої інтелігенції. Так сталося, що як науковець вже стала писати і спілкуватися українською. Але, крім термінології, там теж вживаються звичайні звороти, так що треба ще вдосконалюватися:)

От давайте разом;)
Olexandr Teren   | 13.10.2008 15:36
Киянка | 13.10.2008 15:22 Чарівна панночко. Я нічого не обіцяю Якщо дозрію, то спробую.