Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
17
Рейтинг
17


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
1

Коментарі
Улас Золотоноша   | 12.10.2008 21:39
Не все так кепсько, як ви гадаєте, добродію. Вибори – це єдине чистилище, хоча й задороге, проте нема іншого інструментарію для подолання кризи. Час революцій пройшов, тож наберіться терпіння й творіть нашу Україну, боріться за неї – і ми разом поборемо... А за нашою чудовою молоддю – наше велике майбутнє...
  | 12.10.2008 21:45
Авторе, ти придурок. Я оце подумав.
ЛисМикита   | 12.10.2008 21:56
Шевченко, як завжди, актуальний.
  | 12.10.2008 21:58
Не ображайся.
Улас Золотоноша   | 12.10.2008 22:04
Не звертайте уваги на нікчемного провокатора під овечою шкурою. Яким чином йому вдалося вкрасти мій нік і зареєструватися на "НП", мені поки що невтямки. Це якийсь інтернет-хуліган, що вміє зламувати встановлений захист.
  | 12.10.2008 22:08
У мене вкрали совість, рятуйте. А ти, Антоша, придурок, в цьому є сенс.
Victoria   | 12.10.2008 23:14
Дякую. +
  | 12.10.2008 23:24
Не дякуй, а ставай в один ряд зі мною.
Улас Золотоноша   | 12.10.2008 23:47
Victoria:
Дякую. +
Не звертайте уваги на "мого" божевільного клона. І перепрошую за свою прикру помилку щодо Вас...

Бачите, як мене тут "люблять"...:)
Никита   | 13.10.2008 00:35
Подяка Автору за прекрасне цитування Шевченка!
Улас Золотоноша   | 13.10.2008 01:03
Никита:
Подяка Автору за прекрасне цитування Шевченка!
Шановна, Ви можете тут знайти електронне видання "Кобзаря"...:)
Улас Золотоноша   | 13.10.2008 01:07
Тисяча вибачень! Переплутав Вас з шановною Вікторією з Німеччини. Трапляється через неуважність.зі мною почасти...:)

Та все ж пошукайте в інтернеті "Кобзар"...
Victoria   | 13.10.2008 01:23
Никита:
Никита, тут є підозра що ви ще Кобзаря не читали:-)))))))))))))
Я ще ніколи в житті так не сміялась.Дітей побудила:-)))))))))))
Улас Золотоноша   | 13.10.2008 02:04
Не бачу нічого смішного. Мо', людина давно гортала поезію Шевченка. Я ж не казав, що він не читав його...:)
  | 13.10.2008 08:51
Дурниці одним словом.