Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
криза в Україні   нова політична сила   Арсеній Яценюк

Відкритий лист Арсенію Яценюку

Olexandr | 10.10.2008 12:12

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
5

Існуючий політикум засвідчив свою неспроможність вивести наше суспільство з кризи. Більше того, його діяльність сприяла поглибленню її. Треба рятувати Україну від політичних маргіналів, які своїми діями штовхають суспільство у прірву безладу. Сучасні українські політики стали найбільшою загрозою для національної безпеки України.

Відкритий лист Арсенію Яценюку
Шановний Арсенію Петровичу!

Україна сьогодні у кризі. Існуючий політикум засвідчив свою неспроможність вивести наше суспільство з цієї кризи. Більше того, його діяльність сприяла поглибленню її. Треба рятувати Україну від політичних маргіналів, які своїми діями штовхають суспільство у прірву безладу. Сучасні українські політики стали найбільшою загрозою для національної безпеки України. Отже, настав час вступити у гру новій політичній силі, що була б здатною захистити український народ від цієї небезпеки і вивести суспільство на шлях прогресу.

У світі є досвід подолання криз, подібних до нашої. Зокрема, це досвід подолання системної соціальної кризи, пов'язаної з Великою депресією у Сполучених Штатах Америки. Якщо визнати подібність цих криз, то і шляхи їх подолання мають бути подібними. У США криза була подолана з допомогою політичної програми, що отримала назву "Нового курсу". Вона була унікальним витвором американської і світової інтелектуальної еліти. А створено її і успішно застосовано завдяки політичній волі президента США Франкліна Делано Рузвельта.

Цей історичний факт має бути уроком і для України. Найбільше сьогодні Україні потрібна політична сила на чолі з прогресивною політичною волею особи, яка мала б виконати місію "українського Рузвельта". Перефразовуючи відоме запитання Кобзаря "Чи діждемось ми Вашингтона...?", можна сказати так, що доля України сьогодні залежить від того чи діждемось ми "українського Рузвельта".

Сьогодні пересічні українці все більше і більше вглядаються в політичні обличчя з надією побачити у комусь риси "українського Рузвельта", який би зреалізував український "Новий курс". У нашому суспільстві з кожним днем визріває грунт для цього. Хоч в Україні, на жаль, політичними маргіналами гальмується розвиток соціальної, тобто політичної, економічної, правової, моральної культури громадян, але попри це паростки її пробивають собі шлях. Саме це є паростки нової України. Їх витоптують політичні маргінали. Ці паростки потребують підтримки нової політичної сили, озброєної прогресивною ідеологією, яка мала б бути втілена в українському "Новому курсі". Доля України залежить лише від їх розвитку. Так само як життя в Швеції, Японії чи Німеччині визначається соціальною (тобто політичною, економічною, правовою, моральною) культурою громадян цих країн.

Україну може вивести на шлях соціального прогресу політична сила, яка буде здатною сприяти встановленню такого ж соціального порядку як, наприклад, у Швеції, Японії чи Німеччині. А це, як свідчить досвід вказаних країн, є наслідком розвитку політичної, економічної, правової, моральної культури громадян. Ніяким іншим шляхом забезпечити прогресивний соціальний порядок неможливо. Образно кажучи: "Культура – мати порядку!". Саме на цій закономірності має бути заснована ідеологія нової політичної сили в Україні, якщо вона хоче вивести суспільство на шлях прогресу.

Арсенію Петровичу! Серед українців вже досить багато тих, хто у Вас вбачає особистість, здатну створити політичну силу, що зможе захистити ці паростки соціального прогресу в Україні і підтримати їх, запропонувавши "Новий курс" для України. Скористайтесь з цього історичного шансу заради нашої України!

З найкращими побажаннями –

Олександр Костенко, громадянин України

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua