Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

БАЛОГА про резус-несумісних!

Аговтышев | 26.09.2008 14:44

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
2

"откровення" славнозвісного закарпатського бородача

Прочитавши останні "откровення" славнозвісного закарпатського бородача не можу не висловити декілька фактів і думок. Особливо стосовно в черговий раз озвученої так званої "державної зради" та те, що відмову ГПУ від створення оперативно-слідчої групи ще не слід вважати доказом не винуватості Прем'єрки.

Пропрацювавши майже 30 років слідчим КДБ та трохи заставши СБУ, мене особисто важко повчати в питаннях, що відносяться до особливої частини кримінального кодексу. Навіть в новому, який набрав чинності в 2001 році. Тепер щодо конкретики:

Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

Напевно пан Балога жодного разу не вчитувався в суть наведених рядків та йому не знайоме таке поняття, як хоча б один із обов'язкових чинників складу злочину – об'єктивну сторону. Якщо бравий закарпатець ще не оголосив війну іншій державі, то напевно перехід Тимошенко на бік ворога в умовах воєнного стану чи в період збройного конфлікту відпадає. Чи не так? Щодо такої форми як шпигунство, то у вже озвучених звинуваченнях не має жодного натяку на те, що Юлія Володимирівна передає або збирає і передає представникам іноземних держав, що проводять проти нас підривну діяльність відомості, що становлять державну таємницю.

Тепер щодо головного, за яке так ухопилися закарпатські креативники – надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України. Це по суті загальна форма державної зради, яка має місце коли відсутні окремі її різновиди, як шпигунство та перехід на бік ворога. В даному випадку юриспруденція розуміє підривну діяльність іноземних держав чи їх представників, яким надає допомогу винна особа, тобто Тимошенко, в різних діях, зокрема розриву дипломатичних відносин або зриву переговорів між Україною та іншою державою, вербування агентури для ведення шпигунства, вчинення диверсії або посягання на життя державного діяча, ведення збройних локальних конфліктів.

Хоча б в одному з пунктів т.з. "звинувачень" є хоча б одне посилання чи факт, який вказує на зазначене? Зрозуміло, що ця "мильна бульбашка" була придумана доля резонансу, тільки якого саме? Я не хочу давати оцінку діям Прем'єра і в доволі багатьох випадках не сприймаю їх як такі, що не принесуть користі нашій державі, проте якщо нинішня команда в Секретаріаті наважилась озвучувати конкретні статті кримінального кодексу, то треба бути чесним і не видавати бажаєме за дійсне, а оперувати тільки нормами ЗАКОНУ!

Стара народна мудрість каже наступне – шукай кому вигідно! Скажіть пане Балого, чому ви поставили Президента в завідомо не вигідне становище, заставляючи його коментувати вашу цілковиту юридичну безграмотність. Чого взагалі варта після цього так звана "команда" секретаріату Президента?! Одне діло боротьба за електорат, а інше – думка західних діячів, у яких до речі, верховенство права є беззаперечною істиною у всьому. Чи ви хочете сказати, що після цього виник великий негативний резонанс не на користь Тимошенко? Якщо реально – то навпаки! Вийдіть з кабінету і поспілкуйтесь просто на вулиці з людьми, що вони про це думають. Мене не залишає сумнів у відношенні того, що Віктор Іванович не є таким безграмотним діячем і спланував зазначену провокацію цілком свідомо. Тільки на чиєму боці?

Заслужений юрист України Василь Дядечко. Івано-Франківськ.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua