Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Міністерство освіти   указ   нетрадиційна орієнтація

Самознищення

Саліженко | 9.09.2008 16:45

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
10

Реакція на рішення Міносвіти

Самознищення
Протягом всього історичного існування, людина створила та зміцнювала одну з основних своїх життєвих цінностей – сім'ю, яка стала праобразом і моделлю держави. Останнє засвідчує навіть одна з теорій походження держави, а саме теорія договору (Т. Гобсс, Д. Локк). Закінчивши "війну всіх проти всіх", людина переходить на новий етап існування – колективний: об'єднуючись в сім'ї, роди, племена, до створення міст та держав. Добровільно віддаючи частину своїх громадянських прав – на користь державі, роль якої забезпечувати мир та безпеку.Такий маленький вступ до історії держави. Але мова не про те...

На цьому тижні Міністерство освіти дало дозвіл на викладання в школах людям з нетрадиційною орієнтацією. Ця новина, чесно кажучи, мене шокувала. Крім морально-етичного аспекту, я був здивований і алогічністю такого рішення. Алогічність ось в чому... Всі політичні партії, на останніх парламентських виборах, змагались в обіцянках за збільшення виплат новонароджених (змагання полягало запропонувати виборцю більшу суму). Відповідно, якщо влада і держава, зацікавлена в збільшенні народжуваності та в зміцненні інституту сім'ї, то підтримка має відбуватись не тільки матеріальна а й моральна та виховна. Це ж не логічно – в одних діях підтримувати народжуваність та традиційну сім'ю, а в інших знищувати її в основі (підтримуючи та толеруючи одностатеві стосунки).

Вчитель – це насамперед людина, яка навчає, дає приклад для дітей, не тільки в навчанні та знаннях але і в суспільному та громадському житті. І що ж за приклад будуть показувати такі вчителі? Більшість наукових експертів (з різних галузей), обурені таким рішенням Міносвіти. А саме, тим, що у дітей, на підсвідомому рівні буде руйнуватись інститут сім'ї. Більшість батьків теж не подобається, що їхній дітей будуть виховувати люди з нетрадиційною орієнтацією (до них, я відношу і себе).

Якщо держава підтримує стосунки, які протеречать традиційній сім'ї, відповідно, вона й сама проти неї. І відоме твердження, що "здорова сім'я – основа держави", вже не логічне, отже влада проти держави.

Необдумане наслідування світових демократичних тенденцій, та намагання стати супер демократичною країною (на теренах СНГ), не означає, що ми маємо приймати такі рішення як і інші європейські країни, які це толерують. А що далі? Легалізація куріння марихуани, проституції, дозвіл на реєстрацію одностатевих шлюбів та інших людських пороків...? Це все веде до знищення. І ми самі того не розуміючи таким чином самі себе й знищимо.

Українська влада вже зробила перший крок до цього.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua