Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Президент Росії   події в Грузії   лицемірство

Віковічні лицеміри


11
Рейтинг
11


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
4

Віками "захищаючись" від ворогів з маленького неслов"янського московського князівства утворилась велика Росія на 1/6 частині земної суші.

Читаю gazeta.ru: "На заседании Госсовета в Кремле глава государства сказал: "Ни одна страна в мире не потерпела бы того, чтобы убивали ее граждан и миротворцев. Россия была обязана спасти жизни людей, отстоять право на справедливость". (Це до подій в Грузії).

Яка патетика і який цинізм. А чи пам*ятає Президент Російської Федерації і "мирний народ Росії" (ще одна недавня заява Президента) більше 100 000 (не 133, як в грузинських подіях) вбитих мирних жителів в російсько-чеченській війні, повністю зруйнований Грозний, ...? І це не геноцид чеченського народу? Мирний народ Росії, від імені якого все це творилося: ви це забули? Забули вже? Головне, щоб існувала "велика і неподільна Росія"? А чеченці це будуть пам*ятати тисячоліттями.

Один з моїх московських друзів якось сказав: "Любопытная страна. Веками "защищаясь" от окружающих ее врагов, она из крохотного неславянского московського княжества превратилась в великую Россию на 1/6 части земной суши."

Цікаво (хоча це нездорова цікавість), а що можуть чекати народи Татарстану, Башкирії та інші від "мирного народу Росії", коли вони захочуть вийти із складу Федерації?

А народу України потрібно ще раз побачити, на що здатний його сусід і не загравати з ним.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua