Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-25
Рейтинг
-25


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
27

Коментарі
Стрілець   | 26.08.2008 22:19
Навіть якби це так, то всеодно в мільйон разів краще бути одноразовим партнером, ніж постійним рабом у Москви.
  | 26.08.2008 22:24
Борис Бородин о подачках "заговорил".
Не понимает, что коллективная безопасерсть это не "подачки", это коллективная безопасность.
Слабо рэсефедерастам но коллектив напасть будет. Рэсефедерасты могут только, подобно шпане, на отдельных и слабых нападать.
РФ – горой подворотни.
Станіслав   | 26.08.2008 22:30
Навіть не знаю, що заперечити. Можливо те. що не існує ніякої "заграніци" зате існує великий глобальний світ, цивілізація, яка живе спільними інтересами.

-
Борис Бородин   | 26.08.2008 22:45
ANONIM:
Слабо рэсефедерастам но коллектив напасть будет. Рэсефедерасты могут только, подобно шпане, на отдельных и слабых нападать.
Да я так помню, был уже коллектив. от Испании до Японии и от Турции до Норвегии. Всё то же НАТО, практически, только без босса.

Читайте книжки глубже.
Борис Бородин   | 26.08.2008 22:47
Стрілець:
Навіть якби це так, то всеодно в мільйон разів краще бути одноразовим партнером, ніж постійним рабом у Москви.
Не знаю, як там щодо московського раба, але одноразовим партнером ви точно бути не пробовали.
Никита   | 26.08.2008 23:07
Станіслав:
... не існує ніякої "заграніци" зате існує великий глобальний світ, цивілізація, яка живе спільними інтересами.
-
І сьогодні президент Росії вєщает по ТБ: якщо цей глобальний світ не підтримує Росію – тим гірше для цього світу! Росія самодостатня і нікого не потребує. Ні з ким не рахуватиметься.
А російські ліберали-демократи (за виключенням одиниць) більш помірковані. Вони кажуть (в зв"язку з Грузією): встновити істину неможливо...в кожної сторони своя правда... і взагалі – що ви гоните на Росію?! Росія – не абсолютне зло.

Так, Росія – не абсолютне зло. Абсолютне зло – це російський мілітаризм. (с)
  | 26.08.2008 23:21
"ЛЮБОЙ догоВОР с Россией не стоит даже той бумаги,на которой он наПИСАн."
О.фон Бисмарк

УКРАИНА – не ДРЕМАЙ,МЕДВЕДЬ ужо ОКЛЕМАЛСЯ, из леса ВЫШЕЛ!!!

Бабушка!-А где находится ИСТИНА?-Дык на НЕБЕСАХ!-А Правда?-Дык только
у Масквы!-А шо- у других народов?-Дык ЧУШЬ,БРЕД,ЛОЖЬ итд.!!!

Чтобы не быть чьим либо интересом,
Не оглядываясь то на Восток,то на Запад-
Нам нужен свой военный атом!!!

Привет из Беловежской пущи-вам шлёт Лука Избушкин)))
Борис Бородин   | 26.08.2008 23:36
Никита:
сьогодні президент Росії вєщает по ТБ: якщо цей глобальний світ не підтримує Росію – тим гірше для цього світу! Росія самодостатня і нікого не потребує. Ні з ким не рахуватиметься.
А російські ліберали-демократи (за виключенням одиниць) більш помірковані. Вони кажуть (в зв"язку з Грузією): встновити істину неможливо...в кожної сторони своя правда... і взагалі – що ви гоните на Росію?! Росія – не абсолютне зло.
Так, Росія – не абсолютне зло. Абсолютне зло – це російський мілітаризм. (с)
Приемно посваритися, розумію. Але ж не за то мова.

Никита, оці політични заклання мене не цікавлять. Мілітарізм, Імперіалізм, кровава гебня...
По сути.
  | 27.08.2008 00:01
"ЛЮБОЙ догоВОР с Россией не стоит даже той бумаги,на которой он наПИСАн."
О.фон Бисмарк

УКРАИНА – на ДРЕМАЙ,МЕДВЕДЬ ужо ОКЛЕМАЛСЯ,из леса ВЫШЕЛ!!!

Бабушка!-А чем отличается Одноразовый партнёр от Многоразового?-Дык с Одноразовым партнером ты ничего не потеряешь,а можешь приобрести!!-
А с Многоразовым?-Дык лишишься избушки,имущества,а затем ЖИЗНИ!!-Дык,
а где факты?-Дык более 300 лет с Масквой,а нынче-Грузия итд.!!!

Привет из Беловежской пущи-вам шлёт Лука Избушкин))
Никита   | 27.08.2008 00:36
Борис Бородин:
По сути.
А що ж не ясно по суті?
Росія протиставляє себе світовому співтовариству.
На який бік в цьому протистоянні має стати Україна? На бік агресивної мілітаристської путінської Росії – чи на бік глобалізованого світу, тобто цивілізації?
НМД, відповідь очевидна.
  | 27.08.2008 01:25
Боря Бородін це ще один путінський міньєтчик і цього й не ховає.
Vladimir   | 27.08.2008 01:49
Борис, я не знаю, что написать по сути. Я не верюв теорию заговоров. Вы не доказали по сути ничего. Про Масхадова, организовавшего Беслан – это смешно. Масхадов был готов приехать, Аушев и Дзасохов с ним договорились, организовывали коридор. И тут начался штурм. В докладе Савельева подробно написано, как и кем он начался. Как Беслан помог Бушу победить Керри? 9/11 вообще был после победы Буша над Гором, как на это мог повлиять теракт? Серьезно, у Вас ничего не сходится.
А российские войска с 1.08 начали обстреливать грузинские деревни из Цхинвали, а с 5.08 – эвакуировали население Цинвали для помощи Маккейну? Но тогда Россия – одноразовая помощь США?
Елена Маркосян   | 27.08.2008 02:26
Обстреливали грузинские деревни не российские войска. Там не было российских войск. Они вошли в Грузию после 7 числа. И думаю, что русские найдут доказательства того, что если такие обстрели и были, то их вела сама Грузия для провокации конфликта.
Олена Олійник   | 27.08.2008 03:20
В мене цікаве спостереження.
Є такий ресурс "Кореспондент". Було б перебільшенням назвати його радикально націоналістичним (укр):) Ну й публіка відповідна.
Однак там під заміткою про заяву Януковича щодо підтримки "незалежності" А. та П.О. – жодного не те що схвального, а й навіть нейтрального коменту. Самий осуд.
Може хтось подумає, що редакція вилучає всі інші коментарі. Але я думаю, ви зі мною погодитесь, що яж ніяк не той ресурс.
А мій висновок такий: то нецікавий ресурс, тому там мало найманців та засланців.
То ж я нас щиро вітаю із тим, що наш ресурс натомість є цікавим – оно скільки до нас припливом наносить самі знаєте, чого...
Можна хоч тест – дати лінк на цю ганьбу з де-інде.
Николай Лопатка   | 27.08.2008 12:04
Собственно,Автор статьи говорит те вещи, которые давно обсуждаются в мире и не надо делать квадратные глаза, что такого не может быть.Америка привыкла жить в долг. Ресурс на "сладкую жизнь" до настоящего момента стоял на "трех китах": доллар как международное средство платежа с установлением неравноценного обменного курса (читай: станок печатания бумаги – в наших руках), доступ к материальным ресурсам других стран в обмен на продукты их переработки с учетом неравноценной надбавки (читай – ваши недра – наши недра), использование в своих целях трудовых ресурсов других стран (читай – ваш труд и ваши мозги – это наш ресурс,а не ваш).