Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/48abe037e196c/

Про Указ Президента України N726/2008

Ekain | 20.08.2008 12:13

Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня незалежності України

Ось наш президент знову відзначив нагородами з нагоди Дня незалежності. Мабуть, ці люди дуже попрацювали на незалежність. Не став читати весь Указ. Окремих прізвищ вистачило. Відзначив та визначився.

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

...

ЧЕРНОВЕЦЬКОГО Леоніда Михайловича – Київського міського голову, голову Київської міської державної адміністрації

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

БІЛИК Ірині Миколаївні – співачці

ДАНИЛКУ Андрію Миколайовичу – артистові товариства "Театр "Данилко"

....

ПОПЛАВСЬКОМУ Михайлу Михайловичу – головному режисерові дитячої телевізійної програми "Крок до зірок"

Ну що ж... Народними названо артистів, що давно вже стали взірцем несмаку.

Але ж про смаки не сперечаються. Мабуть, президент та його секретаріат вітають перехід Білик на співи російською мовою, гупочать дикими танцями під "забойні" хіти Сердючки, співають суржиком та їм подобається, що молоді, вродливі дівчата у кліпах Поплавського проводять час не з такими ж юнаками-красенями, а з огрядним старим дядьком у дорогій автівці. "Красіва жить нє запрєтіш". Хай мріють.

Ну а Черновецький... Які ще можуть бути коментарі... Шкода, що Ярослава Мудрого так зганьбили. Є й позитив у цьому бедламі. Принаймні, ми тепер знаємо, чий електорат президент хоче мати своїм. А то вірили, що прозахідний ліберал, за середній клас, витончений інтелектуал-філантроп, що на мистецтвах знається... Дякую, що ще раз нагадали, хто Ви насправді, пане президенте. Ви свій вибір зробили. Тепер і я вже зробів свій вибір, хоча ще коливавяся та сумнівався ще вчора.

Писал я був тут у статтях та коментарях, що президент робить кроки у вірному напрямку, на щось сподівався. А насправді "какім ти бил, такім астался". Ну й хай летить собі цей орел степний... На смітник!

Ганьба!

PS: Ні, ніякого більше перемир"я, ніякого мораторію на критику президента. Годі! Війна до останнього... Ні, не набоя – слова. Останнє слово буде за виборцем. Ось за виборця й повоюємо.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua