Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Миротворець? Чи перевертень в погонах?

Leon | 15.08.2008 18:42

23
Рейтинг
23


Голосів "за"
24

Голосів "проти"
1

Грузія – Південна Осетія – Росія...

Миротворець? Чи перевертень в погонах?
З чого все починалось? З цього?

Збройні Сили Грузії підло, вночі, в день відкриття Олімпійських ігор "напали" на бідне Цхінвалі, засипали "Градом" місто, вбили 2000 мирних жителів і 10 "миротворців" РФ. Така "музика" лунає з рупорів кремлівських інформаційних лапшерізів- закомірзаливайників.В один момент по всіх каналах крутять "оперативні" з'йомки пальби з систем залпового вогню, розповідають про цілковите руйнування міста, гори трупів і різанину з боку "агресора", геноцид і знущання з осетин і громадян... Росії?!Де трупи в кількості 2000 одиниць і 10 миротворців?І з якого такого в "глухом захолустьє" таке масове паломництво журналістів і кінооператорів? І яким чином там опинилася ціла хмара "соотєчествєнніков"?І чому саме з "Градів" "рівняли" місто?

А в цей час "президент" невизнаного жодною країною міста-"республіки" знаходиться в Абхазії, такому самому гарячому шматку Грузії, тільки більшому за розміром...Щось забагато неув"язок...

Ні, не з цього починалось. Це лише не зовсім логічне продовження того, до чого йшло багато часу. Копнемо глибше, і знайдемо масу цікавих фактів. Наприклад, дані про озброєння "збройних сил" невизнаної республіки Південна Осетія.

У цього "війська" на озброєнні було (станом на 2006 р):

-87 танків,

-185 бронетранспортерів і бойових машин піхоти,

-42 самохідні гармати,

-23 УЗВ"Град",

-близько півсотні гармат (в тому числі 30 122-мм гаубиць),

-нез'ясоване число рухомих зенітних комплексів тощо.


Виникають питання:

1.Південна Осетія виробляє танки, БТР, БМП, гармати, "Град" та інш.?

2.Якщо ні – то звідки те озброєння з'явилося у "гарячій точці"???

3. Де розміщувалось те озброєння?

По N1.На 100 % ні.

По N2.Росія чи Грузія? Невже Грузія настільки "поїхала", що кинулась озброювати "ненависних" сепаратистів??? Звісно, єдиний шлях – Рокський тунель. А що за ним? РФ...

По N3. Оскільки самою контрольованою Кокойти територією було лише місто Цхінвалі, то й не викличе жодного здивування те, що місто було перетворене на суцільний військовий об'єкт з вогневими точками... Хто перетворив місто на систему оборони і систематичних провокацій з обстрілами? Чому воно стало схожим на Сталінград???

А хтось кинув камінь у город України по поводу постачання нею систем С-200 Грузії...

Так якщо і постачали, то й "Кольчугу" також, і нема на що злоститись, все законно, згідно правил міжнародної торгівлі. Чи то лише злість за збитий "незбиваємий" стратегічний бомбардувальник? А якщо приглянутись до відносин Росії і Південної Осетії?

Як написано: "витягни спочатку колоду з власного ока..."

Така от гуманітарна "допомога стражденним осетинам, які бажають звільнитись від колоніального іга Гру..." Зачекайте! Щось подібне казали ще за Союзу в новинах з революційними подіями в африканських країнах. Невже...Ні. Історія не повторюється. Вона продовжується.На жаль...

Далі. І отакенну бойову армаду з водіями, навідниками, навченими спеціалістами змогли б утримувати на податки з 35 тис. населення "республіки"? В Цхінвалі що, знайшли золоту жилу?

Хто і звідки були ті, хто міг вправлятись і обслуговувати належним чином вказану техніку? НЕВЖЕ ГРУЗІЯ???Аж ніяк!

Знову – Рокський тунель?

"Україна крім озброєння постачала Грузії спеціалістів, водіїв танків, навідників, спецназівців..." – пройшов ще один лайновилив. Це з яких таких "істочніков"? Чи це – власні "досягнення", автоматично і "професійно" переведені стрілками на інших? Не вперше в тому пересвідчуєшся...І чому це так турбує державу, яка незаконно вдерлася на територію суверенної держави і звинувачує когось у збройному опорі агресору та його підтримці?

А що це за такі "збройні формування" осетинів? Чи тих же "козаків"?Чи не ті, завдяки яким з'явились повідомлення про грабунки і мародерства, спалення будинків грузинів, вбивства двох грузинських журналістів? Це – не геноцид???

Тоді наступне запитання: чим тоді займалися т.з. "миротворці"? Курили за рогом, в карти грали і горілку глушили, чи може самі в "снайперів" забавлялись?

Напередодні відомих подій недалеко від Цхінвалі поблизу грузинського села було розстріляно двох поліцейських Грузії. Неодноразово вчинялися обстріли інших сіл та вбивства правоохоронців Грузії. Могло це продовжуватись вічно?

Саакашвілі неодноразово закликав Кокойти до переговорів, висував пропозиції по мирному врегулюванню ситуації. Оголошував припинення вогню, до чого жодним чином не дослухався Кокойти. Він, Кокойти, взагалі спроможний приймати здорові рішення по врегулюванню? Ким він є? Відомо, що він – громадянин РФ, міністри і заступники – також, ще й працювали у її силових структурах. Це означає одне – Кокойти є маріонеткою, має "папу", а той має свої плани...

"Примушування до миру".

Це щось із розряду нонсенсів. Що це за "пожежний", який спочатку підпалює чужий будинок, а потім замість вогнегасника підносить каністру з бензином??? А як виглядає "миротворець", що "прасує" бомбами, снарядами, ракетами територію суверенної держави, сіючи при цьому замість зернят миру смерть і руїни? Які миротворчі підрозділи мають на озброєнні танки, стратегічні бомбардувальники і ракетні крейсери, які руйнують інфраструктуру маленької незалежної держави, пускають на дно військові катери країни, що захищається, руйнують злітну полосу міжнародного аеропорту, заводи,дитячі табори відпочинку?

Зрозуміло одне – дехто нап'ялив маску, яка йому аж ніяк не до обличчя...

Та маскарад явно не вдався. Маска впала і яке справжнє обличчя відкрилось? Перевертень у погонах. Кремль видав себе з потрохами. Видав те, чого найменше хотілося побачити, і не хотілось вірити, хоча і всі здогадувалися, що ж означає "Россия встаёт с колен"...

Розчарування. Надії тануть на очах. Бо виявляється, що нічого не змінилося ще з часів утворення улуса Джуджи...

Хто програв?

1.Європа, США, ООН. Бо показали свою гнилість і неспроможність ефективно реагувати та впливати на факт відвертої агресії.

2. Грузія. В тому, що піддалась на відверті провокації і не змогла захистити своїх громадян, свою країну від агресії.

3.Росія, яка втратила практично всіх друзів, в т.ч. і потенційних, та показала свою варварську верхівку в неприглядному світлі, вкотре кинула тінь на власний народ і ще ближче наблизила країну до прірви розвалу.

А хто виграв? Як не дивно, але на мою думку це – Китай. Він, виявляється, гарний учень, а Росія для нього – гарний вчитель. Зміг же скопіювати винищувач російського виробництва, спокійно і методично скопійовує технології, в тому числі і з захоплення територій, які розпочав застосовувати той самий "вчитель". І не факт, що скоро учень переросте свого вчителя, і викине останнього на смітник історії. Бо що таке Росія без енергоресурсів? Пшик. Банкрот...

Кажуть, наступна – Україна. Вона не має "гарячих" точок,поки що. Але "пожежний" вже запасся бензином. Залишається лише запалити сірника...

Що нам допоможе? Звісно, справжні правоохоронці, які впіймають за руку підпалювача і запроторять його туди, де йому місце, щоб не допустити появу лжемиротворців. Справжні правоохоронці, які дотримуються букви закону і служать в ім'я миру і спокою чесних і мирних громадян.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua