Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"ГРУЗІЯ: ЗУПИНИ СМЕРТЬ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ!!!"

Лебедь Михайло | 13.08.2008 12:37

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
0

Прес-анонс молодіжної львівської акції на підтримку мирного населення Грузії.

''ГРУЗІЯ: ЗУПИНИ СМЕРТЬ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ!!!''
Сьогодні, 13 серпня о 17:00 у місті Львові близько 200 людей вирушать у піший похід від Марсового поля до пам'ятника Тарасу Шевченку в знак підтримки мирного населення Грузії. Метою заходу є висловлення заклику до безкровного врегулювання російсько-грузинського конфлікту.

Похід проходитиме за маршрутом: Марсове поле – вул. Мечнікова, вул. Левицького (російське консульство) – вул. князя Романа – вул. Руська – пл. Ринок – вул. Катедральна – пр. Свободи (пам'ятник Тарасу Шевченку). Під час заходу планується молебень за загиблими у конфлікті (Марсове поле), театралізоване дійство біля російського консульства, флеш-моб та написання заяв на підтримку мирного населення Грузії. Піший похід завершиться запалення свічок біля пам'ятника Тарасу Шевченку в знак скорботи за загиблими під час кавказького конфлікту.

Акція організовується молоддю міста Львова, яка закликає не спекулювати на трагедії мільйонів мирних людей, і не використовувати під час заходу партійних та організаційних символік. Єдині допустимі символіки заходу – національні прапори Грузії та України.

До походу можуть долучитися всі небайдужі.За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами

80937674481 (Ірина), 80636255202 (Володимир)© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua