Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
5

Коментарі
  | 4.08.2008 22:57
Поправка-мы имели в виду пункт 1,а 2 и 3 это есть НАЦИОНАЛИЗМ.

Лука Избушкин)))
  | 4.08.2008 23:01
Уважаемый ЗЕРО прошу Вас обратить внимание на статью Ковалевского
"Религия-опиум для народа" и потвердить или опровергнуть мой вывод,

Ваш Лука Избушкин)))
ЗЕРО   | 4.08.2008 23:28
Пане Лука-Избушкин,прошу вибачення,але я,по-перше,не читаю пана Ковалевського,бо вважаю його непорядною людиною,а по-друге, я не зрозумів питання,якщо можна його більше розкрити. Дякую.
  | 4.08.2008 23:53
Уважаемый ЗЕРО я имею в виду мои комменты и КАИНА!-И мой вывод о КАИНЕ
подтвердите или дайте опровержение,Я уже просил об этом ЗаХара,но он молчит.

Ваш Лука Избушкин)))
ЗЕРО   | 5.08.2008 00:15
Пане Лука-Избушкин,з приводу Ваших коментів,влучність дуже висока,а я як фанат добрих жартів та чорного гумору-це дуже ціную,але з приводу Вашої дискусії з паном Ekain,мені сумно, бо поважаю Вас обох,а в чому Ви не зійшлись не розумію,можливо пан Ekain десь був грубий чи ще щось неприємне було,але я цього не читав.І ще,мені здається Ви і раніше до цієї статті з паном Ekain "дружили".
ЗЕРО   | 5.08.2008 00:26
Прошу вибачення пане Лука-Избушкин,м-да,як на мене, місцями пан Ekain переходив межу ввічливості (це до попереднього коменту"був грубий чи ще щось неприємне було,але я цього не читав").Вже прочитав.
  | 5.08.2008 01:15
ЗЕРО и настоящим нашим-информация к размышлению!!!

EKAIN: 29/07/2008 11:06
Снова про ЮдиТ Лука Пи...,пардон,Свистушкин нам пи...,сорри,свистит.-Дідусю,
а чому ЛУКАві ЮВТ називають Юдіт?-Тому що на її еврейське походження натякають?-А чим їм ЕВРЕЇ завинили?-А ЦЕ ЩЕ гітлерівці друкували такі лозун
ги:-ЛЯХИ.МОСКАЛІ та ЖИДИ-найлютейші вороги укр.народу.-А чогож вони тоді на
москалів та ляхів не...свистять?-Ну ляхи це вже не актуально,а на москалів не свистять,бо звикли ЛУКАві битися не з тим ворогом,хто до їхньої хати з мечем
прийшов,а з тим,кого менше та хто слабше,і розуму у них нама,щоб дотелепати,що це їх Орда Московська на АНТИСЕМІТИЗМ підбурює,
Думайте!Избушкин
  | 5.08.2008 01:48
ЗЕРО и настоящим нашим-информация к размышлению,Мы пришли к выводу,что
Екаин- не наш,он "КРОТ",и никакой речи не может быть о личных обидах!!Нас ужо пужали.А вот его ответ:

ЕКАИН:30.07.2008. 01:15
Щаззз! НАРЕШТІ СПАРИНГ-ПАРТНЕР З"ЯВИВСЯ.

Лука,коли наступного разу писатимете Ваш потік дислекції,будь ласка,поясніть у чому це я Вам зізнався,
Прочтите весь диалог между нами очень внимательно,Еще раз повторяем у нас нет никаких личных обид.Мы верим только фактам.Думайте!

Из Беловежской пущи-ваш Лука Избушкин)))
Ekain   | 5.08.2008 10:55
Лука,
припини галас. Ти перший зробив постріл. коли почав перекручувати мій нік та звинувачивати у запролданстві Московії через те, що я захищаю Тимошенко.
Поїзд їде,
рейки гнуться,
на НП вкраїнці б'ються.
Москалі ж – стоять й сміються.