Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ПСПУ   Наталія Вітренко   Володимир Марченко   Інна Кутузова

Гомоніли, гомоніли, а горшки таки побили...


10
Рейтинг
10


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
0

Претензія на ексклюзивний репортаж зі з'їзду Прогресивної соціалістичної партії України, або яка мораль приховується Володимиром Марчеком та Наталією Вітренко.

Гомоніли, гомоніли, а горшки таки побили...
В минулу суботу у Києві в атмосфері повної конспірації відбувся позачерговий звітно-виборний з'їзд прогресивних соціалістів.

Традиційно для такої антиукраїнської політичної сили як ПСПУ, з'їзд розпочався не з українського гімна, а з партійної прогресивної тіради під затаскані чотири акорди невідомого композитора. Мушу визнати, що ПСПУ – єдина на Україні політична сила, яка не підтримує нічого українського. До речі, а чому ніхто ще не схаменувся і не заборонив на Україні діяльність ПСПУ, як відверто ворожу українському населенню, його спрямуванням і традиціям. Сподіваюся, що це вже не за горами.

Разом з тим, головною темою цього заходу стало обговорення результатів проведення анти-Натівських акцій на Одещині, Херсонщині та у Миколаєві.

Доцільність проведення наради з провідними членами партії Наталя Вітренко вбачала у тому, щоб дізнатися про стан справ у вказаних регіонах України, почути звіти про конкретні успіхи обласних осередків, а також підбити фінансові підсумки (витрати на виготовлення агітаційної продукції, "преміальні" та "командировочні" тощо).

Проте, атмосфера на з'їзді неочікувано для керівництва партії стала напружуватися вже під час заслуховування представника з Одещини (пані Ольга Миколаївна не змогла приїхати, оскільки зайнята вирішенням своїх службових обов'язків в області). Одесит дуже сміливо висловив критику на адресу Наталії Вітренко, зауваживши на недостатності фінансування заходів, які проводилися обкомом, більшість з них активісти були змушені згорнути достроково.

Іше жорсткішою була критика Наталії Вітренко з боку представників Миколаївщини та Херсонщини, які поставили Наталії Михалівні ультаматум: або фінансування таки здійснюватиметься з Центру, або акції будуть припинені.

Загалом захід відбувся дуже контрастно, по відношенню до минулого міжнародного з'їзду блоку "Народна опозиція", коли Наталія Вітренко роздавала на право і наліво пам'ятні знаки "Борець антинатівського спротиву". Досталося навіть Уго Чавесу і Фіделю Кастро!

Особливо жваве обговорення в кулуарах викликала тема щодо прискіпливої уваги до діяльності партії з боку міліції та СБУ. Багато активістів висловлювали певне занепокоєння "екстримом" у поведінці свого лідера, яке реально почало вже призводити до ускладнень з правоохоронцями. Звісно, до відвертого протистояння поки далеко, проте, якщо й надалі так піде, то до лав регіональних організацій важко буде залучати нових членів, оскільки імідж партії, як злочинної організації, якою цікавляться правоохоронні органи, не дуже то й сприятиме приходу активістів.

З рештою це все з конткексту підпільного зібрання прогресивних соціалістів, що могло б заслужити увагу широкої громадськості, проте, слід додати, що цей захід виявився напрочуд барвистим. Більшість активістів, дивлячись на спекотну погоду, вирішили порушити заведений Володимиром Марченком "дрес-код" і поприходили у досить-таки вичурних нарядах.

Мені давно не доводилося бачити стільки коштовностей, зібраних в одному місці.

Все, навіть усмішки провідних прогресивних соціалістів виблискували позолотою і коштовними діамантами, а місце проведення з'їзду виявилося заблокованим десятками автомобілів, вартість яких істотно перевищує сто тисяч євро.

І після цього хтось ще буде стверджувати, що ПСПУ убога ідеологічна партія, яка тримається на членських внесках?

Не дивно, що деякі члени ПСПУ ведуть себе неадекватно. чого варті запливи пані Інни Кутузової з Ізмаїльского осередку прогресивних соціалістів за український кордон в Румунію? Що, Румунія теж проти НАТО? Чи може у пані Інни була надсекретна місія від Наталії Вітренко, щоб передати інструкції румунським товаришам?

До речі, темою з'їзду також стала ця одіозна персона, оскільки політрада ПСПУ зажадала виключити Інну Кутузову з лав партії "за непристойну поведінку в кафе", а не за подвійне порушення державного кордону. При цьому, якщо з випадком у кафе свідків віднайти не вдалося, що і викликало нові інсинуацію з цього приводу, а от з державним кордоном навіть і рішення суду є.

Завралися ПСПУ-шники. Саме страшне, що брешуть вже не тільки всім нам, але й себе самим. І це все на свої ж корвні кошти?

Щось на це не дуже схоже. Чи може в ПСПУ вже вступило пару заможних членів з Росії та Білорусі? Звідки у партії, загальна чисельність якої не перевищує і 30 тисяч членів більш ніж півмільйонні у доларовому еквіваленті витратні бюджети?

Це поки що таємниця, проте, слід пам'ятати, що все тайне колись стає явним і розкрадання іноземних інвестицій у партію Наталії Михалівні можуть таки вилізти боком.

А нам, як пересічним українцям, залишається тільки дивуватися тим, хто ще підтримує цю квазіреволюціонерку з вусатим нянєм в якості бойового заступника.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua