Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Інструкція "Українській стабілізЄЦ"


-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
7

Коротка, але ясна інструкція, проти чого і кого конкретно треба сьогодні направляти свої зусилля московським холуям перш за все. І за кого.

У формі несанкціонованої рецензії на:

12 липня 2008 22:43:40 Оксана Котомкіна "Українській стабілізЄЦ" http://h.ua/story/114310/

> Маленький глист запитує у мами: що ми робимо у цій ж...пі? – Сину, Батьківщину не обирають... Розумні батьки вчать дітей любити Батьківщину і пишатись своєю нацією. Проте за що українцям любити власну країну?

Просто ідеальний початок статті від московського холуя – щоб кожен сущий в українському народі покидьок невідомого народу чітко вчергове зорієнтувався іще раз, а як же справжньому натуральному московському холую слід правильно ставитись до українського народу і до української землі, на якій вони щойно абсолютно безкарно убивали, убивали і убивали українських дітей, і після того усі залишились не просто безкарними, а у владних, силових, інформаційних і впливових структурах.

> [...] Україна нині у стагнації. [...] І не має значення, хто при владі: біло-голубі чи помаранчеві. [...] про нарід та країну ніхто думати і не збирається. Олігархи ділять владу. І хоча, за Конституцією, владу в Україні уособлює нарід, на справді його давно вважають за бидло

Продовження цілком адекватне початку – але проти кого ж конкретно треба в основному направляти свої зусилля московським холуям перш за все?

> [...] хто наразі при владі і у пошані у Президента? Той, хто на задніх лапках по-вченому служить [...] Ющенку вже зовсім начхати на майбутнє країни, якщо погоджується на баложинські ігрища [...] з усього видко, що Ющенку кортить стати Президентом вдруге. І хоча його рейтинг вкрай низький, і люди не бажають бачити його на чолі держави, він вперто впроваджує власну політику щодо реалізації другої президентської каденції.

Звичайно що проти Президента Ющенка і його оточення, проти кого ж іще. Як було задовго до президентських виборів-2004:

" Васюня, тебе ж сказали, голосовать надо по-принципу: "не за мессию". А кто там будет Янукович, Абрамович или Симоненкович. Дело десятое. А можно вообще против всех голосовать, это на твой вкус. Зрозумив?"

- так і продовжується до сьогодні в практично незмінному вигляді.

Але це тільки давно відомий загальний напрямок роботи московської холуйні проти українського народу, а мають же бути і якісь конкретні першочергові найактуальніші на сьогодні московські проблеми, проти яких найперше слід спрямувати усі зусилля явних і прихованих московських структур на українській землі. Що ж це за проблеми?

> І почув його БОГЛОГА. І створив для нього нову партію [...] (і це усі розуміють!) [...] усі ці заяви – профанація [...] щоб уберегти Президента на посаді і не допустити другого майдану [...] від ЄЦ – тхне балоганом. Причому повним. І усі розуміють, що Балога пообіцяв Ющенку стовідсоткову другу каденцію, оскільки вже навчився у Мукачево фальсифікаціям [...]

Зрозуміло, чи не так. Ось три найперші проблеми на сьогодні московського холуйства на українській землі:

1) Балога (в хамській вимові від московських холуїв "БОГЛОГА", "балоганом" "баложинські" і т.п.),

2) ЄЦ,

3) другий президентський строк Віктора Ющенка,

- в супроводі само собою просто ідіотської брехні, розрахованої на якусь рекордно коротку память людей – що нібито в Мукачево фальсифікації організовувались не московським сексотом Медведчуком з помічниками, із усебічним сприянням кримінального активу від Януковича, а Балогою.

Таким чином, проти кого і проти чого слід кидатись московському холопству, тепер цілком зрозуміло. Але потрібна також і позитивна частина програми діяльності московського холуя. Що ж це за позитивна частина?

> І зрозуміло, що все, що потрібно Балозі – змістити Тимошенко. Яким чином це зробити – не важливо. Головне – аби її рейтинг перед президентськими виборами був у край низький, і щоб більшість населення не прийшли голосувати. Адже тоді можна провести фальсифікацію. А то, якщо усі виборці прийдуть голосувати, а фальсифікатори вкинуть додаткові бюлетені, може з'ясуватись, що в Україні живе не 46-48 мільйонів, а усі 55. А це – вже казус. Та, все ж, боглога не дооцінює українське населення. [...]

А ось і позитивна частина програми діяльності московського холуя. Звичайно що це – Юлія Тимошенко, відвертий московський фактор номер один "анти-Ющенко" (з 2005), і "анти-Президент України" – весь час своєї московської сексотської діяльності на українській землі.

Олександр Франчук http://www.geocities.com/olexandr

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua