Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-31
Рейтинг
-31


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
33

Коментарі
Хорунжий   | 3.07.2008 11:01
Автор, Ви теж так вважаєте?
  | 3.07.2008 11:05
Помаранчева революція стала наслідком тих "виборів", шановний автор! Саме застосування терміну "революції" до "виборів" є неприйнятним.
PUA
Никита   | 3.07.2008 12:11
ANONIM:
Помаранчева революція стала наслідком тих "виборів", шановний автор! Саме застосування терміну "революції" до "виборів" є неприйнятним.
PUA
Із задоволенням приєднуюсь до Вашого твердження.
Автору мінус
Anatole   | 3.07.2008 12:23
По-перше, зовсім незрозумілий принцип розподілу "місць". На першому місці вибори Хусейна, на останньому – вибори в Нігерії, де також був тиск на виборців, "загроза життю"... То яким чином в цей ряд попали вибори в Україні 2004 року? Невже голосувати було небезпечно для життя?
По-друге, як уже зауважували раніше, вибори – то вибори, а революція – то революція.
Висновок напрошується невтішний. Або автор в очі не бачив цієї статті в Times, або той провідний журналіст, м"яко кажучи, не зовсім розумів те, про що писав. Загалом, як казав колись один добродій – ГАЛІМАТНЯ!
Хорунжий   | 3.07.2008 12:55
Зрозуміло, що стаття Фінкельштейна – "купа весьолого брєда", де не зрозумілий ні алгоритм розстановки по місцям, ні спосіб відбору цих "шахрайських" виборів, я вже мовчу про якісь дурнуваті поверхневі пояснення до "номінантів" того гепнутого "англійця".
У пене питання до автора НП – навіщо цей брєд з'явився тут? Він хоче в черговий раз принизити Ющенка, а принижує перш за все себе.
Це дуже серйозний дзвінок – все частіше позиції прихильників ЮВТ у деяких питаннях цілком співпадають з позицією російських шовіністів. Задумайтесь, панове.
Виталий   | 3.07.2008 13:03
Хорунжий:
Автор, Ви теж так вважаєте?
Ні я так не вважаю, а стаття написана британським журналістом Деніел Фінкельштейн у виданні The Times.
Виталий   | 3.07.2008 13:08
Хорунжий:
У пене питання до автора НП – навіщо цей брєд з'явився тут? Він хоче в черговий раз принизити Ющенка, а принижує перш за все себе.
Це дуже серйозний дзвінок – все частіше позиції прихильників ЮВТ у деяких питаннях цілком співпадають з позицією російських шовіністів. Задумайтесь, панове.
Шановний принижити Ющенка вже не можна він сам себе принизив коли зрадив ті ідеали Майдану які були. А прихильники ЮВТ – то її прихильники і кожен має висловити свою думку, але я не прихильник "російських шовіністів". просто треба бачити що в Ющенко вже мало хто вірить. "влада портить людей, а люди портять владу "
  | 3.07.2008 13:23
в Ющенко вже мало хто вірить.
Продолжим тезаурус от бютовских политтехнологов:
-в ПР нету политиков, и ПР – не партия
- в Украине нету президента, вместо него пасечник
- у президента нету секретариата, вместо него балоган
- во главе РНБО не политик, а гинеколог
- зато у Украины есть вера, надежда и любовь Тимошенко Ю.В. Украина без Тимошенко не состоиться.
-кто этого не понимает, тот недоумок и идиот.Спорить с ним на эту тему бессмысленно и бесполезно

Все это надо твердо заучить и повторять при каждом удобном случае.

Что это? Новая, чисто украинская бригада?
Никита   | 3.07.2008 13:31
Виталий:
Якщо вже цитувати інопресу, зацитую і я:
'Оранжевая' война ("Le Monde", Франция):

У ног обменивающихся ударами 'боксеров' лежит несбывшаяся мечта 'оранжевого' народа.
Мы присутствуем при разрушении авторитета государства, автономизации чиновников, которые никому не отдают отчет в своей деятельности.
Украина к концу года может все потерять.
Anatole   | 3.07.2008 13:44
Хорунжий:
А про що думати? Якщо стаття, вибачте, фігня, то при чому тут прихильники БЮТу, чи російські шовіністи? З певною натяжкою, чи без натяжки, мене можна назвати прихильником ЮВТ. Але Ви, шановний, бачили попередній мій коментар. Так що Ваш випад, зокрема, і в мою сторону трохи невідповідний.
Никита   | 3.07.2008 14:48
Anatole:
Не всі прихильники БЮТ мислять однаково. Але ось такий комент Віталія Іваненка на паралельній гілці:
Очевиден простой алгоритм всех действий ЮВТ:
1.Любой ценой отбиться от стаи бешеных псов, затеявших вокруг нее дьявольский хоровод, НО!
2.При этом обеспечить избрание на президентских выборах и получить возможность уничтожить эту стаю стерилизацией всего вида.
Цей комент не був спростований жодним прихильником БЮТ. А мовчання – знак згоди. А між іншим, методика визначення, хто з опонентів є скаженим псом – і як саме знищувати цих псів -ця методика відома і відпрацьована ще в 30-і роки минулого століття. В нашій з Вами спільній Батьківщині – СРСР.
Хорунжий   | 3.07.2008 15:07
Anatole:

Я таки був не зовсім правий, треба було все ж написати – значної частини прихільників ЮВТ.
Перед Вами, звісно, вибачаюсь. Але Віталій завжди на передовій, коли треба відбілити Тимошенко і принизити Ющенка, тому я так і написав.

Виталий:

Ви самі написали, що не згодні з цим. Нащо тоді треба було ставити на НП. Отже, я правий?
Веддаарди   | 3.07.2008 15:15
Ну уже же разъяснили: "the Orange Revolution was obviously the response to a corrupt election, not corrupt itself". Так что успокаивайтесь: Times не собирается говорить того, о чём все подумали. И вообще, хорошо что и Сегодня, и ИноПресса дают ссылки на оригинал (и плохо, что этого не сделал автор)... ну... и я тоже не буду...
sane   | 3.07.2008 15:18
Хорунжий:
Це дуже серйозний дзвінок – все частіше позиції прихильників ЮВТ у деяких питаннях цілком співпадають з позицією російських шовіністів. Задумайтесь, панове.
А можно узнать, причем тут "прихильники БЮТ" вообще и как попал автор в число этих "прихильників"? И как длинные руки БЮТ дотянулись до Британских островов?
sane   | 3.07.2008 15:26
Никита:
...такий комент Віталія Іваненка:
Очевиден простой алгоритм всех действий ЮВТ:
1.Любой ценой отбиться от стаи бешеных псов, затеявших вокруг нее дьявольский хоровод, НО!
2.При этом обеспечить избрание на президентских выборах и получить возможность уничтожить эту стаю стерилизацией всего вида.
Цей комент не був спростований жодним прихильником БЮТ.
Если не страдать паранойей, то в этой цитате нет того смысла, который Вы ей стараетесь приписать.
Вам не надоело назойливо подсовывать эту цитату всюду, даже не по теме. Всем известно Ваше отношение к БЮТ и ЮВТ, но в этой статье речь идет о другом, а БЮТ упомянул Хорунжий (немотивированно).