Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4865405b4afcd/

Нахабство, гордість та упередження.

roman-dp | 27.06.2008 22:32

Колись поважне інтернет-видання ForUm перетворилося на рупор російського шовінізму. ФАКТИ!!!

Нахабство, гордість та упередження.
Сумно, друзі, спостерігати, як на інтернет-видання одна за одною обвалюються рейдерські інтернет-атаки. Один за одним видання починають відверто неупереджено ставитись до своїх читачів-дописувачів. Іще один оплот гласності ліг чи-то під групку проросійськи налаштованих шовіністів, чи-то під централізований орган тіх-таки російських спецслужб.

Так звані веб-бригади давно вже полонили веб-ресурс Днепропетровский городской портал" і зокрема його форум. У відповідь на інфолрмацію, викладену у цій статті на форумі цього ресурсу в той же день була проведена чітко спланована хакерська атака, яка знищила всю викладену інформацію разом із коментарями до неї.

Та все було б нічого, якби...

Якби загальноукраїнське видання ForUm не терпіло хамства з боку "начеб-то українців" у своїх коментарях. Варто лише почитати коментарі до новин, розміщених на сайті. Складається таке враження, що то не українське інтернет-видання, а блог Юрка Лужкова чи Володьки Жиріновського.

При чому коментарі цих "архаровців" абсолютно безсистемні та протирічать самі собі. Варто почитати комент до цієї статті. Наводжу пост Днепропетровчанина у вигляды цитати:

Днепропетровчанин (21:28 | 26 июня,2008)

: (16:58 | 26 июня,2008) "Из-за таких как ты я должен посылать своего внука на чужую войну?": (17:25 | 26 июня,2008) "...во-первых я со Штатов а не с Россси..." Что-то не сходится. Офицер, легенду забывать нельзя! Тебя как учили в Высшей разведшколе? Или ты технарь заканчивал?


А тепер подивимся коменти трошки вище:

: (16:58 | 26 июня,2008)

киянин: Что б ты здох б л я д ь урод! Из-за таких как ты я должен посылать своего внука на чужую войну?!


: (17:25 | 26 июня,2008)

ProKuRoR – Ты пидар тупорылый, во-первых я со Штатов а не с Россси. Во-вторых ты серьёзно думаешь что задача НАТО кормить апельсинами? Оно то и видно что тебя на майдане обкормили оранджем.


Я прошу пробачення за нецензурщину, якою спілкуються агенти ФСБ, але це – цитата, яку я не хотів змінювати. Це лише один із прикладів, яких багато. І поважне інтернет-видання терпить у своїх коментарях такі вислови?

Я хочу звернутися до:

1. Громадськості із закликом НЕ ЧИТАТИ інтернет-видань, які не мають сміливості принаймні підкоректувати мову російських шовіністів, щоб вона виглядала... хм... коректніше... по відношенню до української нації, а також тих, які терплять російські спецчлужби на своїх дописах та форумах, а надто – підкоряються їм.

2. До видання ForUm із закликом припинити безлад в коментарях і навести порядок, цензуру (в плані культури мови) і надалі не допускати неповаги до інших з будь-якого боку. (Вибачте мене, але звертання до чинного Прем'єр-міністра, яке читається ХуЮля – це образа не лише для неї, а і для її виборців, які становлять наразі 25 відсотків населення).

3. До того ж таки видання із проханням не піддаватись на провокації з боку спецслужб інших держав щодо видалення "неправильних" з їхньої точки зору коментарів та формування, з їхньї ж точки зору, "правильної" громадської думки в коментарях до статей і в самих статтях. І ПРИПИНІТЬ НАРЕШТІ ПРАКТИКУ ОБЗИВАННЯ УКРАЇНЦІВ "ПІНДОСАМИ"!!! (Дістало вже!!!!!!!!!!!!)

4. До всіх інтернет-видан України із закликом публікувати будь-які схиляння до співпраці зі спецслужбами інших держав, в якому б вигляді вони не подавались іякі б вигоди не обіцялись (все одно Росія замість обіцінок дає цяцянки!).

Наостанок хочу запевнити читачів, що цей матеріал "явно замовлений СБУ на протидію ФСБ", оскільки обидві спецлужби використовують інтернет, як засіб впливу, а я є спеціально навченим агентом ЦРУ, який сидить тут і від нічого робити і пише всяку ахінею.

Засім прощаюсь. Хто хотів, той зрозумів.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua