Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україня   ФСБ   СБУ   ЗМІ   СМИ   інтернет   видання
13
Рейтинг
13


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
2

Коментарі
  | 27.06.2008 23:39
Можу сказати те ж саме про "корреспондент.нет".

Там також вистачає хамів, що видають себе за "тоже украінцев".

Під будь-якою статтею – потоки бруду і лайна, що виливається на Україну і українців.
Адміністратори "корреспондент.нет", очевидно, вважають таку поведінку за норму...

Стає огидно від подібної нецензурщини від резидентів іншої держави!
Никита   | 28.06.2008 00:01
+
Треба відзначити, що наразі бригадники порозбігалися з НП.
Це дуже приємно!
Хотів би також закликати нарід не плутати бригадників з дописувачами, які щиро і коректно
відстоюють свої проросійські погляди.

Будь-яка думка, висловлена щиро і коретно, заслуговує на увагу.
Wasil   | 28.06.2008 00:09
Бригадників не стало, стали один одного гризти по єрунді http://narodna.pravda.com.ua/politics/4864fe27c8dfe/view_comments/page_2/
Никита   | 28.06.2008 00:49
Wasil:
Ви вважаєте, що це теревені, нісенітниця? А вибори прийдуть? І треба буде вибирати...
Як на мене, то це значно важливіше за бригадні чвари!
roman-dp   | 28.06.2008 00:57
Никита:
Wasil:
Ви вважаєте, що це теревені, нісенітниця? А вибори прийдуть? І треба буде вибирати...
Як на мене, то це значно важливіше за бригадні чвари!
Щось не зрозумів... Автор цього коменту натякає на те, що є дві бригади чи на те, що немає жодної??? Значно важливішою за бригадні чвари може бути тільки українська державність, оскільки саме цей кордон не можуть здолати російські бригадники... Це той кордон, який не долається на рівні інтернет-видань.
ЗІ: Я чекав більшого коментування статті аніж є... Більшого ажіотажу... Може запросите друзів її почитати? Оскільки просто ДІСТАЛО!!!
roman-dp   | 28.06.2008 01:05
Так! Спохабили інтернет-видання... Але українці, якими б загнобленими вони не були, вони все одно боротимуться за своє майбутнє, за СВОЮ країн. За свій мир і злагоду. Так, як вони собі його уявляють!
Никита   | 28.06.2008 01:34
roman-dp:
Значно важливішою за бригадні чвари може бути тільки українська державність,
Це дійсно так!
Василь назвав нісенітницею дискусію навколо конфлікту Ющенко-Тимошенко.
А я вважаю, що цей конфлікт більш за все загрожує українській державності!
sane   | 28.06.2008 03:28
Никита:
Треба відзначити, що наразі бригадники порозбігалися з НП.
Ну, прямо таки поразбегались В непосредственной близости от этой статьи прекрасный образчик наемного информационного киллера. Называется grivna и является реинкарнацией забаненного Sprotiv. Возможно Вы испытываете тайную симпатию к этому гавномету повышенной мощности, поскольку его главная цель – Тимошенко. Но для порядочных людей неприемлемы подобные приемы независимо от объекта гавнометания. Тем более, от вони на НП становится трудно дышать.
Одно из "сопел" этого агрегата изображено на фото в заголовке. Жутко интеллектуальное, с позволения сказать, лицо "журналиста" Гладчука.
roman-dp   | 28.06.2008 05:46
sane:
Взагалі не зрозумів поста! Це мене в джинсу записали чи що? Так! Я працюю в відділі агітації і пропаганди однієї з партій. Більше того! Я є засновником і єдиним членом цієї "партії", як я розумію... Партії громадян України, незгодних з пануванням расєйських шовіністів на теренах юа-нету! Чи були інші причини, які спонукали автора (згодного з іншими статтями щодо моєї позиції) до такого набору слів? Чи я вже перестав розуміти російську?
Wasil   | 28.06.2008 07:51
roman-dp:
... Партії громадян України, незгодних з пануванням расєйських шовіністів на теренах юа-нету!
щось подібне було і на форумах РУ, коли я їм, ввічливо, пробував пояснити що то є демократія, ... розділ був в тому, що ворогом був Я.
В інеті, це технично майже не можливо НЕПУЩАТЬ на UA совків. Чи ви хочете заборонити доступ с россійских IP?
  | 28.06.2008 08:21
Свидамиты спазмараку с хакиром сражались
И аставшися без сайта сильна сильна вазбуждались.
Взявши ручкаю хвоста,
Водят им сюда-туда.

Над свидомой драной хатой
Хакир реит москалятый.
Он на сайт кидаит хаку
Загрязяя хахлам... мысли

Но свидомисць вдарит влучно,
Каломет ответит кучмно,
И гэбньови халуи
Вмиг палучат сто... малыновымы шароварами.
  | 28.06.2008 11:14
Є... і тут каццапська бригада... див. попередній пост...
по моєму, модератор мав би просто знищувати такі пости.
Никита   | 28.06.2008 11:16
НМД, це не бригада – це українофоб-одинак
  | 28.06.2008 13:03
Никита:

Шобы била хвобия, нужон придмет для сраху. А ваша братия – придмет для паняврупецкого гамирического гогота. Большиго – недастойны.
sane   | 28.06.2008 13:11
roman-dp:
sane:
Взагалі не зрозумів поста! Це мене в джинсу записали чи що?
Где Вы нашли о себе хоть слово?