Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Заява ВО "Свобода" щодо облудних звинувачень регіонала В. Тіхонова

Максим 'Вихор' | 22.05.2008 08:34

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
4

Нагадаємо, 23 квітня 2008 року активісти ВО "Свобода" вчинили акцію спротиву закладенню пам'ятника "жертвам ОУН-УПА" у Луганську.

8 травня в місцевих ЗМІ з'явилася облудна заява екс-голови Луганської облради Віктора Тіхонова (нардепа-регіонала) щодо цієї події. З його слів, в акції приймали участь "найняті люди" – фанати футбольного клуба "Заря". "Им, скорее всего, подкинули деньжат" – сказав регіонал, сповіщає джерело proUA-Луганськ.

ВО "Свобода" заявляє, що ця інформація є облудним наклепом. Всі учасники акції були патріотами-добровольцями і чинили спротив українофобним діям антиукраїнських сил абсолютно свідомо і безкоштовно. Вдаючись до такої низькопробної і банальної брехні, регіонали засвідчують власну ідеологічну імпотенцію. Навіть на "своїй території" їм нічого протиставити ідейним громадянам, окрім пережитків епохи кучмізму: адмінресурсу, подвійних стандартів і змови з місцевою бюрократією.

Істерична реакція регіоналів підтверджує, що найбільшою загрозою для них є послідовний україноцентризм рядових громадян Луганщини. Несприйняття луганцями політики передвибочих обіцянок поступово вибиває грунт з-під ніг українофобних сил. Рано чи пізно Тіхонову доведеться визнати, що патріоти є не тільки серед вболівальників луганської "Зарі" чи львівських "Карпат". Патріоти є всюди. І вони знають, що Луганщина – українська земля. І хочуть, щоб це знали інші.

P.S. Українофобний характер місцевої влади проявився у трагедії 9 травня – в результаті аварії в парку аттракціонів загинуло двоє українців і близько десяти отримали поранення. Моральної травми зазнали тисячі луганців. Луганський регіонал Арсен Клінчаєв, який привіз аттракціони в місто, одразу після трагедії заявив, що ніякої відповідальності за смерть українців не несе. За його словами, парк малв всі необхідні дозволи на діяльність. В свою чергу, луганський мер Сергій Кравченко заявив, що ніякого дозволу парк не мав. А документи виявилися підробкою, повідомляє видання "Кореспондент".

Прес-служба Луганської міської організації ВО "Свобода"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua