Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
5

Коментарі
Веддаарди   | 17.05.2008 02:29
Старьё! Не 79, а 75. Четверо уже сняли свои кандидатуры.

Можно целую Землю
Пятнадцать раз обойти,
Но лучше Попсуй Натальи
Нам никого не найти!
Станіслав   | 17.05.2008 04:59
А вам би хотілося, щоби кандидатів було скільки? Два? А хто мав прийняти рішення про об"єднаних кандидатів? Еліта. А ви що зробили, щоб в Києві сформувалася така структурована еліта? Може випускали саміздат газету у 1980-му? Може зробили веб сайт з розвитку громадянського суспільства?... Ні. Тож дайте нашій (НАШІЙ) політ еліті сфорсуватися, а потім критикуйте за 79 кандидатів. Ставлю мінус.
  | 17.05.2008 12:00
Що чекає святий Київ? Дуже здивована.
Увага! 15.05.08 мала щастя відвідати м.Київ.
На площі "Європейській" масово -колами палатки БЮТ (ОЧАМ СТРАШНО-як при комунізмі).Рекламку БЮТ роздають на дуже доброму глянцовому папері (от би книги українською на такому), а на рекламках як по- лєніну (ленін-маркс-енгельс) так і тут Тимошенко-Турчинов-Третій? (?-хто-?) ТАК! це не рекламна компанія (інші кандидати зовсім скромні-навіть Черновецький) ЦЕ НАСИЛЬНЕ НАВЯЗУВАННЯ ТІЛЬКИ СВОЄЇ ДУМКИ.
boroda   | 17.05.2008 16:27
Думаю, Кличко! Єдиний незалежний кандидат. Отож усілякі Ірени зі своїми матюками тільки додають голоси йому. Ну поживем – побачим.
Киянам розважливості та непідкупності!!!
  | 18.05.2008 10:33
Чому ніхто не помічає абсурдності фрази "Турчинов – це я, тільки без коси". Мера ми обираємо для захисту наших інтересів перед владою держави, в тому числі і перед кабміном (я не за Черновецького, але ж він зазначав, що кабмін несправделиво розпоряджається бюджетом міста). Київ – місто донор. Отже, якщо кабмін вирішить за доцільне будувати за рахунок Київського бюджету міст у Дніпропетровську, то вгадайте з трьох разів куди перерозподілять наш бюджет. Сидітимемо в пробках, бо мер навіть не матиме морального права відстояти наші права, адже він обирався з-за плеча патронеси. Яке ж це самоврядування, коли місто цілком підконтрольне кабміну
  | 19.05.2008 11:42
"Думаю, Кличко! Єдиний незалежний кандидат" ага, а в списку в київраду забудовники в нього випадково попали та спонсують таку кампанію і проєкту по забудові схилу Дніпра в них теж немає:)))
  | 25.05.2008 21:35
Впевнений – Пилипишин, один з небагатьох, хто хоч щось тямить у керуванні містом. А на рахунок переживань Черновецького з приводу того, що Кабмін несправедливо розпоряджається бюджетом міста, то на цьому він акцентує у вагу напевно саме тому, що сам для того щоб виплатити бабусям чергові 100грн. вигрібає бюджет міста вже за серпень (ами до нього ще між іншим не дожили)
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua