Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
5

Парламент c подачи БЮТ поставил крест на рыночной экономике

Sprotiv | 16.05.2008 15:35
У Тимошенко сорвало крышу. Пора срочно запасаться продуктами...
Коментарі
  | 16.05.2008 15:44
А дуже організований, дуже політично-вчасний під'йом цін при якому заодно гребуть небачений у будь-яких Європах процент прибутку – це риночна економіка?
Чи це все таки щось інше?
Sprotiv   | 16.05.2008 15:49
ANONIM:
Як економіст вказую ВАМ що 15% націнки – це збитки для торгівлі. Ніхто не буде продавати товар собі у збиток. Тимошенко – дура!
Sprotiv   | 16.05.2008 16:17
Ткаченко Татьяна:
Чому?
  | 16.05.2008 16:20
Sprotiv:
ANONIM:
Як економіст вказую ВАМ що 15% націнки – це збитки для торгівлі.!
Для яких товарів?
Адже для різних товарів – різні й мінімальні торгові націнки.
Чим масовіше споживання якогось твару і чим простіша робота з ним – тим меншою може бути й націнка.
Sprotiv   | 16.05.2008 16:29
ANONIM:
Ви прочитайте новину уважніше. Мова про продтовари. І націнка встановлюється законом – 15%.
Треба було встановлювати, якщо Тимошенко так хоче держрегулювання, не націнку, а максимальний рівень рентабельності.
Витрати на доставку товару, податки, зарплату персоналу, світло, оренду примішень значно перевищують 15% торгівельну надбавку.
Тимошенко – дура та вчиняє злочин, що може призвести до чергового голодомору
  | 16.05.2008 16:46
Sprotiv:
Треба було встановлювати, якщо Тимошенко так хоче держрегулювання, не націнку, а максимальний рівень рентабельності.
Вибачте, але це те саме, що нічого не встановлювати – торгівля легко й невимушено покаже будь-яку вказану.

Тимошенко – дура та вчиняє злочин, що може призвести до чергового голодомору
Вибачте, шановний, але для голодомору необхідно ще:
1. Вигребти з квартир народу і з його городів УСІ продукти.
2. Оточити "очищені" район військами й нікого не випускати.
Якби в 1933 було тільки!5% націнки – НІ ОДНА людина від голоду не померла би.
Не ляпайте дурниць.
Sprotiv   | 16.05.2008 16:59
ANONIM:
NON MARGARITAS ANTE PORCOS
  | 16.05.2008 17:03
Sprotiv:
ANONIM:
NON MARGARITAS ANTE PORCOS
Самокритичність – це добре.