Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Українського прориву в освіту не буде?


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

Громадянська мережа ОПОРА стурбована політичним протистоянням щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. У зв'язку з заявою Прем'єр-міністра Ю.Тимошенко від 20 квітня щодо незадовільної підготовки попереднього уряду до тестування та розглядом цього питання на екстреному засіданні 21 квітня, 512 тисяч 473 випускники шкіл перебуваю

Громадянська мережа ОПОРА стурбована політичним протистоянням щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. У зв'язку з заявою Прем'єр-міністра Ю.Тимошенко від 20 квітня щодо незадовільної підготовки попереднього уряду до тестування та розглядом цього питання на екстреному засіданні 21 квітня, 512 тисяч 473 випускники шкіл перебувають у стресовому стані.

Напередодні тестування з української мови та літератури від 22 квітня тільки політичний фактор міг вплинути на перегляд рішень щодо антикорупційної реформи в освіті.

Хочемо нагадати Юлії Володимирівні, що, починаючи з 18 грудня 2007 року, саме її уряд є відповідальним за впровадження системи ЗНО. Нажаль, політична складова істерії не зважає на об'єктивну оцінку громадськості щодо рівня підготовки тестування. Крім того, Партією Регіонів України проводиться тотожна боротьба за призупинення нової системи оцінювання, яка не задовольняє значну частину лідерів корупційного сектору.

Зі свого боку, Громадянська мережа ОПОРА вважає за недоцільне переглядати систему ЗНО за рахунок коштів платників податків. Суми збитків тільки з Державного бюджету у разі відміни тестування становитимуть 51 мільйон 357 тисяч 900 гривень.

Звертаємося до Прем'єр-міністра України з проханням прислухатися до громадськості та не позбавляти можливості учнів без зайвого хвилювання скласти іспити та стати студентами ВНЗ на основі здобутих знань.

Довідка:

Громадянською мережею ОПОРА було зареєстровано 1650 громадських спостерігачів в 14 регіонах України, які попередньо навчені та проінструктовані щодо процедури тестування.

23 квітня в УНІАН о 16:30 ГМ ОПОРА, КВУ, БФ "Центр тестових технологій та моніторингу якості освіти" презентуватимуть загальнонаціональний звіт за результатами громадського спостереження якості підготовки ЗНО.

Контактна особа:

керівник освітніх програм ГМ ОПОРА

Андрій Гевко

80636179687.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua