Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
закон   постанови   науковець   соціально-правовий захист

Ч.ХХ.Відкрите звернення до учасників загальни зборів НАНУ

EodEod | 16.04.2008 00:39

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

На жаль, обіцянки не виконуються. Окрім того, багато гострих питань навіть під час зустрічей 19 і 20 березня 2008р. "повисли".

"ЗА СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ НАУКОВЦІВ НАН УКРАЇНИ!"

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

ДО УЧАСНИКІВ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ НАН УКРАЇНИ

17 КВІТНЯ 2008 р.

Згідно з деклараціями численних постанов Бюро Президії НАН України, підкріпленими декларативними заявами нинішнього уряду держави, академічна система повсякчас намагається залучати і навіть закріпляти здібну молодь. Що ж маємо на практиці?! Безліч "чому", на котрі годі сподіватися отримати правдиві офіційні відповіді.

20. 03. 2008 р. відбулася довгоочікувана зустріч молодих науковців з академічним гарантом – президентом НАН України. В душах науковців зародилися певні сподівання: хоча би той мінімум, офіційно обіцяний поважними людьми, знайде своє реальне втілення на практиці. Проте, після зустрічі з Б. Патоном минув вже майже місяць, а жодного офіційного підтвердження усних домовленостей не має, зокрема, не прийнято рішення на рівні постанови Бюро Президії. Тим часом науковці продовжують отримувати реєстрації та ордери терміном на рік, замість безстрокової реєстрації і ордерів за формою – "на період роботи" чи "на період контракту". Отже:

- Чому у 2003-2004 рр. відбувся соціально-скандальний перехід на незрозумілі соціально-правові відносини між випускниками аспірантур з відривом від виробництва за державним замовленням, коли з боку Президії нехтувалося рішення інститутських комісій з розподілу персонального складу? (В графі "надання житла" посвідчення ставлять прочерк).

- Чому упродовж тривалого терміну зазначені вище випускники аспірантур і їх сім'ї були змушені сплачувати більшу суму за проживання у відомчих гуртожитках (без відповідної постанови Бюро Президії)?

- Чому до сьогодні реєстрація та ордери видаються із зазначенням кінцевого строку?

- Чому не дотримуються норми Постанови Кабінету Міністрів України N985 від 28.07.2004 р. та офіційний припис ГУМВС в м. Києві від 8.02.2008 р. (саме для гуртожитків м. Києва!) про обов'язковість безстрокової реєстрації громадян?

- Чому не відмінено Постанову Бюро Президії НАНУ N206 від 5. 07. 2006 р., яка, зокрема, надає формальні підстави для не поселення чи виселення науковців (штатних працівників, які закінчили аспірантуру з відривом від виробництва за держзамовленням)) і сімейних аспірантів?

- Чому до цього часу в системі НАН України виявилася так би мовити не розробленою форма офіційної типової угоди, згідно з Додатком 1 до Постанови Кабінету Міністрів України N309 від 1. 03. 1999 р.?

- Чому, відповідно до численних постанов Бюро Президії НАН України, здібну молодь декларативно постійно залучають і закріпляють, а на практиці відбуваються девіантні відхилення?

- Чому перелічені відхилення від соціально-правових чи-то приписів, чи-то норм в системі НАН України відбувалися без відповідних постанов Бюро Президії, окрім сумнозвісної N206 від 5. 07. 2006 р.?

- Чому не прописано достатньо дієвого механізму соціально-правового захисту інших категорій працівників (не науковців) НАН України?

- Яким чином будуть врегульовані соціально-правові моменти при переселення мешканців гуртожитку N2, котрі мають постійні прописки, перебувають на кварт обліку за місцем проживання?

- Чому не беруться до уваги альтернативні програми забезпечення житлом працівників НАН України, а наполегливо утверджується лише один спосіб – так зване службове житло через закупівлю квартир за ринковими цінами?

- чому... чому... чому... Чому???

www.nanu.uol.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua