Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Нардеп Парубій (НУНС): Імперські заяви Путіна мають об'єднати українців навколо вступу в НАТО

Андрій Левус | 8.04.2008 11:57

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

В Україні популярний жарт – те, що у Путіна на умі, те у Жириновського на язиці. Якраз зовсім нещодавно ми почули від Жириновського практично ідентичні висловлювання на українських телеканалах. Це дає нам підстави думати, що слова, наведені "Комерсантом" і нібито сказані Путіним, насправді могли мати місце. І це свідчить про позицію вищого керівни

Нардеп Парубій (НУНС): Імперські заяви Путіна мають об'єднати українців навколо вступу в НАТО
Імперські заяви Путіна мають об'єднати українців навколо вступу в НАТО

08.04.2008

В Україні популярний жарт – те, що у Путіна на умі, те у Жириновського на язиці. Якраз зовсім нещодавно ми почули від Жириновського практично ідентичні висловлювання на українських телеканалах. Це дає нам підстави думати, що слова, наведені "Комерсантом" і нібито сказані Путіним, насправді могли мати місце. І це свідчить про позицію вищого керівництва Росії". Про це Офіційному сайту Блоку сказав народний депутат від фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" Андрій Парубій. Як відомо, газета "Комерсант" із посиланням на джерело в делегації однієї з країн НАТО, навела слова Путіна на закритому засіданні ради Росія-НАТО. "Коли ж мова зайшла про Україну, пише "кКомерсант", Путін розлютився. Звертаючись до Буша, він сказав: "Ти ж розумієш, Джордж, що Україна – це навіть не держава! Що таке Україна? Частина її територій – це Східна Європа, а частина, і значна, подарована нами!" І тут він дуже прозоро натякнув, що якщо Україну все-таки приймуть у НАТО, ця держава просто припинить існування", – розповів співрозмовник видання. "Тобто фактично він пригрозив, що Росія може почати відторгнення Криму і Східної України", – пояснив співрозмовник".

"З огляду на це, – зауважив Парубій, – українцям слід замислитися над тим, наскільки важливим для України є вступ в НАТО, наскільки реальною сьогодні є небезпека втратити і свій суверенітет, і територіальну цілісність".

Пабурій зауважив, що сьогодні "жоден кілометр україно-російського кордону не є демаркованим. Сепаратистські рухи провокуються в Криму та на Сході України. Це і є основним показником того, що поки в Україні не буде існувати система ефективної колективної безпеки, є загроза втрати Україною своєї державності, так як ми її втратили на початку 20 століття".

"Вступ в НАТО не є питанням виключно зовнішньої політики, не є забаганкою Ющенка, це є національний, цивілізаційний, державний вибір українців, – заявив народний депутат.

Він також зауважив, що "на жаль, ми не можемо подати в суд на ці слова Путіна, оскільки не зможемо в суді довести факт їхнього звучання, але подібні висловлювання російського президента повинні стати ще одним мобілізуючим фактором об'єднання українців навколо вступу в НАТО".

Прес – служба народного депутата України А.Парубія

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ, ФОТО parubiy.org

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua