Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
6

Коментарі
Никита   | 13.03.2008 16:31

Народ вправі обирати собі лідера країни прямим і таємним голосуванням і ніхто не має права суперечити цьому, інакше це буде зазахання на демократію і шлях до узурпації влади.

Тільки так! +
  | 13.03.2008 16:51
Дуже хочу вірити -що Ми НАРОД і маємо право На гідне Життя тут, на нашій Землі!
Якщо вірити в світле і добре, а ще багато, багато працювати з вірою, то Ми отримаємо Бажане!!! Головне- неозлоблюватись, не стогнати, не нарікати, а твердо по своїй Землі СТУПАТИ.
VANO   | 13.03.2008 23:12
Народ мусить мати право всенародно обирати, компетентно контролювати та своєчасно гнати з влади химерних брехунів, безтолкове чмо, та жадібних егоїстів. А для цього потрібно хоч би уважно читати усі пропозиції доброзичливих коментаторів.
Необхідні конституційні удосконалення: 1- Система ВІЧЕ – регулярні опитування і розумні вибори; 2- Двопалатний ПАРЛАМЕНТ (Палата Професіоналів + всенародно обраний Сенат Земель); 3-ПРЕЗИДЕНТ – керівник уряду; 4- ВЕРХОВНИЙ СУД – координатор незалежної судової системи; 5- НАЦІОНАЛЬНО ПРОГРЕСИВНА ОБ'ЄКТИВНА ІНФОРМАЦІЯ. Деталі опубліковані.
mate   | 14.03.2008 02:32
Так.
Д-р Юрій   | 14.03.2008 16:13
Насправді, "круговерть" перш за все стосується способу прийняття нової Конституції. Прийняття її референдумом в той спосіб, який пропонує Президент, виключає постатейне її обговорення (й прийняття, зміну або виключення статей). Це є дуже небезпечним, як показав, до речі, досвід Росії. На мій погляд, референдум може бути ефективним лише ПІСЛЯ професійної обробки тексту, проичому не призначеною комісією, а всенародног обраним органом чи то Парламентом, чи то спеціально обраною асамблеєю. Мені більше до вподоби останній спосіб, особливо, якщо до статусу членів такої асамблеї внести пункт про неможливість (на деякий термін) для них обиратися на будь-яких виборах, від президентських до районних.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua